Programma

week 37 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
21/09 15:30 Sparta 1 De Meeuwen 1
21/09 14:00 Sparta 2 De Meeuwen 2
21/09 14:30 De Meeuwen 3 Wageningen 4
21/09 16:00 De Meeuwen 4 Oranje Zwart 2
21/09 13:00 De Meeuwen 5 DWS 4
18/09 20:15 De Meeuwen MW1 Sparta MW4
18/09 20:00 Nova MW2 De Meeuwen MW2
21/09 14:30 Wageningen A1 De Meeuwen A1
21/09 12:30 Woudenberg A1 De Meeuwen A2
21/09 10:30 De Meeuwen A3 Telstar A2
21/09 12:00 De Meeuwen A4 DWS A1
21/09 10:30 De Meeuwen B1 DOS Kampen / Veltman B1
21/09 11:45 De Meeuwen B2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2
21/09 12:30 De Meeuwen B3 DWS B2
21/09 11:30 De Meeuwen C1 CSL C1
21/09 10:00 De Meeuwen C2 Rood-Wit C1
21/09 10:15 Unitas / Perspectief C2 De Meeuwen C3
21/09 11:30 Sparta C2 De Meeuwen C4
21/09 11:15 Telstar C4 De Meeuwen C5
21/09 10:15 DVO / Accountor D1 De Meeuwen D1
21/09 10:00 DOS Kampen / Veltman D1 De Meeuwen D2
21/09 09:15 De Meeuwen D3 Dindoa D2
21/09 10:00 ODIK D2 De Meeuwen D4
21/09 10:15 De Meeuwen D5 Spirit D2
21/09 09:00 De Meeuwen E1 Unitas / Perspectief E1
21/09 10:00 De Meeuwen E2 Sparta E1
21/09 09:00 ODIK E1 De Meeuwen E4
21/09 09:30 Dindoa E5 De Meeuwen E3
21/09 09:30 Wolderwijd E1 De Meeuwen E5
21/09 10:00 De Meeuwen F1 Unitas / Perspectief F2
21/09 09:00 De Meeuwen F2 MIA F3
week 38 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
28/09 15:30 De Meeuwen 1 AVO 1
28/09 14:00 De Meeuwen 2 Blauw-Wit 4
28/09 15:00 Amicitia 3 De Meeuwen 3
28/09 17:00 Elko 2 De Meeuwen 4
27/09 20:15 De Meeuwen 5 ODIK 6
28/09 12:30 DWS 4 De Meeuwen 5
25/09 19:45 Elburg MW1 De Meeuwen MW1
25/09 20:15 De Meeuwen MW2 Synergo MW1
28/09 12:30 De Meeuwen A1 Unitas / Perspectief A1
28/09 10:30 De Meeuwen A2 Exakwa A1
28/09 12:30 Telstar A2 De Meeuwen A3
28/09 11:00 DWS A1 De Meeuwen A4
28/09 13:45 DOS '46 B1 De Meeuwen B1
28/09 13:45 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2 De Meeuwen B2
28/09 11:00 DWS B2 De Meeuwen B3
28/09 11:25 DOS '46 C1 De Meeuwen C1
28/09 11:45 Rood-Wit C1 De Meeuwen C2
28/09 11:30 De Meeuwen C3 Unitas / Perspectief C2
28/09 11:30 De Meeuwen C4 Sparta C2
28/09 10:15 De Meeuwen C5 Telstar C4
28/09 11:30 De Meeuwen D1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1
28/09 10:00 De Meeuwen D2 DOS Kampen / Veltman D1
28/09 10:00 Dindoa D2 De Meeuwen D3
28/09 10:00 De Meeuwen D4 ODIK D2
28/09 09:30 Spirit D2 De Meeuwen D5
28/09 10:00 Unitas / Perspectief E1 De Meeuwen E1
28/09 10:00 Sparta E1 De Meeuwen E2
28/09 10:15 De Meeuwen E4 ODIK E1
28/09 09:15 De Meeuwen E3 Dindoa E5
28/09 09:15 De Meeuwen E5 Wolderwijd E1
28/09 11:00 Unitas / Perspectief F2 De Meeuwen F1
28/09 09:00 MIA F3 De Meeuwen F2
week 39 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
05/10 17:00 Nic. / Alfa-college 1 De Meeuwen 1
05/10 15:30 Nic. / Alfa-college 2 De Meeuwen 2
05/10 16:00 De Meeuwen 3 DOS Kampen / Veltman 2
05/10 14:00 De Meeuwen 4 MIA 5
05/10 14:00 ODIK 6 De Meeuwen 5
02/10 20:15 De Meeuwen MW1 Elburg MW1
02/10 20:00 Synergo MW1 De Meeuwen MW2
05/10 12:30 Invicta / Frigro A1 De Meeuwen A1
05/10 12:30 Victum A1 De Meeuwen A2
05/10 11:00 ODIK A2 De Meeuwen A3
05/10 12:30 Antilopen / Lancyr Deelen A3 De Meeuwen A4
05/10 12:30 De Meeuwen B1 Spirit B1
05/10 12:30 Sparta B1 De Meeuwen B2
05/10 11:15 De Meeuwen B3 MIA B3
05/10 11:15 De Meeuwen C1 ASVD | PV Systems C1
05/10 12:30 Elburg C1 De Meeuwen C2
05/10 11:00 De Meeuwen C3 Telstar C2
05/10 12:30 Antilopen / Lancyr Deelen C2 De Meeuwen C4
05/10 10:00 De Meeuwen C5 Sparta C4
05/10 10:30 De Meeuwen D1 OVVO D1
05/10 09:30 De Meeuwen D2 Unitas / Perspectief D2
05/10 11:00 Hellas '63 D1 De Meeuwen D3
05/10 09:30 De Meeuwen D4 MIA D3
05/10 11:15 Telstar D3 De Meeuwen D5
05/10 09:30 Dindoa E1 De Meeuwen E1
05/10 09:00 De Meeuwen E2 MIA E2
05/10 09:00 De Meeuwen E4 Spirit E1
05/10 10:00 De Meeuwen E3 Telstar E2
05/10 10:30 Soesterkwartier E1 De Meeuwen E5
05/10 09:15 Rood-Wit F1 De Meeuwen F1
05/10 13:05 Antilopen / Lancyr Deelen F2 De Meeuwen F2
week 40 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
12/10 15:30 De Hoeve 1 De Meeuwen 1
12/10 15:30 Unitas / Perspectief 3 De Meeuwen 2
12/10 14:30 De Meeuwen 3 Wit-Blauw / Green Organics 3
12/10 16:00 De Meeuwen 4 EKCA / CIBOD 2
12/10 12:30 De Meeuwen 5 Antilopen / Lancyr Deelen 6
09/10 20:15 De Meeuwen MW1 Spirit MW2
09/10 20:00 Revival MW1 De Meeuwen MW2
12/10 13:00 OVVO A1 De Meeuwen A1
12/10 12:45 Spirit A1 De Meeuwen A2
12/10 10:30 De Meeuwen A3 Spirit A2
12/10 12:00 De Meeuwen A4 MIA A3
12/10 13:00 De Meeuwen B1 AVO B1
12/10 10:45 De Meeuwen B2 ODIK B1
12/10 11:00 Dindoa B3 De Meeuwen B3
12/10 12:00 De Meeuwen C1 Heerenveen C1
12/10 10:30 De Meeuwen C2 Dindoa C2
12/10 11:30 Spirit C2 De Meeuwen C3
12/10 09:15 De Meeuwen C4 Dindoa C4
12/10 10:30 Spirit C5 De Meeuwen C5
12/10 10:45 Rood-Wit D1 De Meeuwen D2
12/10 09:15 De Meeuwen D3 Exakwa D2
12/10 10:00 Sparta D2 De Meeuwen D4
12/10 10:30 De Meeuwen D5 Wolderwijd D1
12/10 09:00 De Meeuwen E1 SKF E1
12/10 09:15 Rood-Wit E1 De Meeuwen E2
12/10 10:00 Unitas / Perspectief E3 De Meeuwen E4
12/10 10:00 Spirit E4 De Meeuwen E3
12/10 10:00 De Meeuwen E5 Telstar E3
12/10 09:00 De Meeuwen F1 Wit-Blauw / Green Organics F2
12/10 10:00 De Meeuwen F2 Exakwa F1
week 41 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
19/10 15:30 De Meeuwen 1 Drachten / van der Wiel 1
19/10 13:45 De Meeuwen 2 Drachten / van der Wiel 2
19/10 12:00 Dindoa 4 De Meeuwen 3
19/10 14:00 Achilles 2 De Meeuwen 4
15/10 20:50 Sparta MW4 De Meeuwen MW1
16/10 20:15 De Meeuwen MW2 Nova MW2
19/10 12:15 De Meeuwen A1 Oost-Arnhem A1
19/10 10:30 De Meeuwen A2 Dindoa A1
19/10 10:00 Unitas / Perspectief B1 De Meeuwen B1
19/10 11:00 Dindoa C1 De Meeuwen C1
19/10 10:00 Dindoa D1 De Meeuwen D1
week 42 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
26/10 15:30 De Meeuwen 1 OWK 1
26/10 14:00 De Meeuwen 2 DOS '46 3
26/10 14:30 HKC 2 De Meeuwen 3
26/10 11:00 Unitas / Perspectief 4 De Meeuwen 4
26/10 12:30 De Meeuwen A1 Hoogkerk / Nic. A1
26/10 11:00 De Meeuwen A2 EKVA A1
26/10 10:45 Drachten / van der Wiel B1 De Meeuwen B1
26/10 11:15 Amicitia C1 De Meeuwen C1

Nieuws

10 sep 2019

De Meeuwen A1 wint ruim in het hoge Noorden

01 sep 2019

Nieuwe schema’s geplaatst

21 aug 2019

Trainers & trainingstijden 2019-2020

Sponsors

20181029 Simpel
20181029 AH
VanPijlen
20181029 Wencop
Bos
Waaijenberg
20181029 Visgilde
GertVanBeek
20181029 Veluwe Optiek
20181029 Van Den Brink Aannemer
20181029 VDBS
VanDeKamp
VanDeBrug
20181029 Van Asselt Installatie
Valinta
59f825550e0e85de8b7942f1a8c9b4ea Sport Inn Topinntown (1)
20181029 Smink Horecagroothandel
20181029 Office Box
20181030 Logo De Roos
Rabo
20181029 Smakelijck
20181029 Schipper Mechanisatie
20181029 Brons Schilder
20181029 Ruitenberg
RFS
20181029 Royal Fashion
Roordink
T Rex
Plus
20181029 Pasman
20181029 Huifkar
20181029 Morelight
Bor
20181029 Lubbersen Accountant
20181029 Van De Mheen Grondwerken
Jp
20181029 Jecor Professioneel
Jansen
JacBongers
JVanDeKraats
20181029 Installatie Mark Posthouwer
InfraPlus
20181029 Inclusief Gresbo
20181029 Horesca Lieferink
20181029 Guliker
G&S
20181029 FIER Architecten
20181029 Hans Ernsten
20181029 Ekris
DeOntzorgerij
20181029 De Muur
20181029 De Lange Notaris
20181029 De Jong En Laan
20181029 Broekhuis
20181029 Boni
20181029 Bloembinderij Rooze
BBM
20181029 Knevel
Fuite
20181029 BenP Special Food
VanDeMheen
AlexTimmerman
Accnt
20181029 9292 Reisinfo
3medical

Om deze site goed te laten functioneren maken wij gebruik van cookies. Accepteer deze door op de knop "Accepteer cookies" te klikken.