Programma

week 46 : van dinsdag 19 november 2019 t/m maandag 25 november 2019
23/11 18:40 ASVD | PV Systems 1 De Meeuwen 1
23/11 17:25 ASVD | PV Systems 2 De Meeuwen 2
23/11 20:45 De Meeuwen 3 Dindoa 4
23/11 19:30 De Meeuwen 4 ASVD | PV Systems 4
23/11 18:15 De Meeuwen 5 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7
23/11 15:15 De Meeuwen A1 Harkema / Invicta A1
23/11 16:55 De Meeuwen A2 Wageningen A3
23/11 12:30 De Corvers A1 De Meeuwen A3
23/11 15:20 De Eemvogels A1 De Meeuwen A4
23/11 15:20 Unitas / Perspectief B1 De Meeuwen B1
23/11 14:05 De Meeuwen B2 DKV Victoria B1
23/11 12:00 Dindoa C1 De Meeuwen C1
23/11 12:45 Wolderwijd C1 De Meeuwen C2
23/11 13:00 De Meeuwen C3 Hemur Enge C1
23/11 12:00 De Meeuwen C4 Spirit C3
23/11 10:00 DWS C2 De Meeuwen C5
23/11 12:10 Heerenveen D1 De Meeuwen D1
23/11 12:00 DOS Kampen / Veltman D1 De Meeuwen D2
23/11 12:00 Exakwa D3 De Meeuwen D4
23/11 11:00 De Meeuwen D3 Exakwa D2
23/11 10:00 De Meeuwen D5 ODIK D3
23/11 09:00 De Meeuwen E2 Rood-Wit E2
23/11 09:00 De Meeuwen E1 MIA E1
23/11 09:00 Wit-Blauw / Green Organics E2 De Meeuwen E5
23/11 12:00 Rood-Wit F1 De Meeuwen F2
23/11 10:00 Telstar F1 De Meeuwen F1
23/11 09:00 ODIK F1 De Meeuwen F3
week 47 : van dinsdag 26 november 2019 t/m maandag 2 december 2019
30/11 20:30 De Meeuwen 1 Unitas / Perspectief 1
30/11 19:10 De Meeuwen 2 Sparta 2
30/11 15:10 Antilopen / Lancyr Deelen 3 De Meeuwen 3
30/11 18:10 Telstar 3 De Meeuwen 4
30/11 19:30 Sparta 4 De Meeuwen 5
27/11 21:15 De Meeuwen MW1 Sparta MW2
30/11 17:40 DOS '46 A2 De Meeuwen A1
30/11 14:00 Unitas / Perspectief A2 De Meeuwen A2
30/11 17:50 De Meeuwen A3 Telstar A2
30/11 15:05 De Meeuwen A4 Revival A1
30/11 16:30 De Meeuwen B1 Dindoa B1
30/11 10:50 AW.DTV B1 De Meeuwen B2
30/11 11:45 EKVA B1 De Meeuwen B3
30/11 14:00 De Meeuwen C1 Unitas / Perspectief C1
30/11 13:00 De Meeuwen C2 KVA C1
30/11 11:00 Spirit C2 De Meeuwen C3
30/11 11:00 Antilopen / Lancyr Deelen C2 De Meeuwen C4
30/11 12:00 De Meeuwen C5 MIA C3
30/11 11:00 De Meeuwen D1 NKC '51 D1
30/11 12:00 Unitas / Perspectief D2 De Meeuwen D3
30/11 10:00 Dindoa D4 De Meeuwen D5
30/11 09:00 Dindoa E3 De Meeuwen E2
30/11 09:00 Dindoa E1 De Meeuwen E1
30/11 10:00 Unitas / Perspectief E3 De Meeuwen E3
30/11 10:00 MIA E7 De Meeuwen E4
30/11 10:00 De Meeuwen E5 Unitas / Perspectief E6
30/11 09:00 De Meeuwen F2 Unitas / Perspectief F2
30/11 10:00 De Meeuwen F1 Spirit F1
30/11 09:00 De Meeuwen F3 Revival F1
week 48 : van dinsdag 3 december 2019 t/m maandag 9 december 2019
07/12 18:00 DOS 1 De Meeuwen 1
07/12 16:30 DOS 2 De Meeuwen 2
07/12 17:20 Wit-Blauw / Green Organics 3 De Meeuwen 3
07/12 20:50 De Meeuwen 4 Thor 2
07/12 14:15 De Meeuwen A1 AVO A2
07/12 17:15 De Meeuwen A2 Dindoa A2
07/12 18:25 De Meeuwen A3 Fortissimo A3
07/12 19:40 De Meeuwen A4 Telstar A3
07/12 15:55 De Meeuwen B1 DOS Kampen / Veltman B1
07/12 14:00 DWS B2 De Meeuwen B3
07/12 12:10 Heerenveen C1 De Meeuwen C1
07/12 10:00 DKV Victoria C1 De Meeuwen C2
07/12 13:00 De Meeuwen C3 Telstar C2
07/12 12:00 De Meeuwen D1 AVO D1
07/12 11:00 De Meeuwen D5 MIA D4
07/12 10:05 Wageningen E1 De Meeuwen E1
07/12 10:00 Spirit E1 De Meeuwen E3
07/12 09:00 Dindoa E4 De Meeuwen E4
07/12 10:00 De Meeuwen E5 Dindoa E7
07/12 10:00 De Meeuwen F1 Wolderwijd F1
07/12 09:00 De Meeuwen F3 Huizen F2
week 49 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
14/12 20:35 De Meeuwen 1 Amicitia 1
14/12 19:15 De Meeuwen 2 Amicitia 2
14/12 18:00 De Meeuwen 3 SDO / BlijWerkt 3
14/12 18:30 MIA 5 De Meeuwen 4
11/12 21:00 Dindoa MW1 De Meeuwen MW1
11/12 21:15 De Meeuwen MW2 Unitas / Perspectief MW1
14/12 14:25 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2 De Meeuwen A1
14/12 19:00 Telstar A1 De Meeuwen A2
14/12 16:15 Nova A2 De Meeuwen A4
14/12 11:20 LDODK / Rinsma Fashion B1 De Meeuwen B1
14/12 14:30 Sparta B1 De Meeuwen B2
14/12 17:00 De Meeuwen B3 Victum B2
14/12 16:00 De Meeuwen C1 Amicitia C1
14/12 15:00 De Meeuwen C2 Groen Geel / IJskoud de Beste C2
14/12 12:00 Antilopen / Lancyr Deelen C1 De Meeuwen C3
14/12 13:30 Sparta C2 De Meeuwen C4
14/12 14:00 De Meeuwen C5 Telstar C4
14/12 13:00 Unitas / Perspectief D1 De Meeuwen D1
14/12 13:00 De Meeuwen D2 Hellas '63 D1
14/12 11:00 De Meeuwen D4 Hellas '63 D2
14/12 12:00 De Meeuwen D3 Wit-Blauw / Green Organics D1
14/12 11:00 Unitas / Perspectief D4 De Meeuwen D5
14/12 09:00 De Meeuwen E2 Elburg E3
14/12 10:00 De Meeuwen E1 Unitas / Perspectief E1
14/12 10:00 De Meeuwen E4 Wolderwijd E2
14/12 12:10 Regio '72 F1 De Meeuwen F2
14/12 11:55 Huizen F1 De Meeuwen F1
14/12 09:50 Woudenberg F2 De Meeuwen F3
week 50 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
21/12 16:00 HKC 7 De Meeuwen 5
18/12 21:15 De Meeuwen MW1 Elburg MW1
18/12 19:00 DWS MW1 De Meeuwen MW2
21/12 15:00 VIKO A1 De Meeuwen A3
21/12 11:45 DWS C1 De Meeuwen C4
21/12 12:00 Dindoa D3 De Meeuwen D3
week 0 : van dinsdag 31 december 2019 t/m maandag 6 januari 2020
04/01 15:15 De Meeuwen 5 Sparta 4
04/01 14:00 De Meeuwen B3 DWS B2
04/01 13:00 De Meeuwen C4 Dindoa C4
04/01 09:20 Spirit C5 De Meeuwen C5
04/01 12:00 De Meeuwen D2 Sparta D1
04/01 11:00 De Meeuwen D4 Rood-Wit D2
04/01 10:00 De Meeuwen D5 SKF D5
04/01 09:00 De Meeuwen E3 Exakwa E2
week 1 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
11/01 20:00 Wit-Blauw / Green Organics 1 De Meeuwen 1
11/01 18:45 Wit-Blauw / Green Organics 2 De Meeuwen 2
11/01 15:40 EKVA 3 De Meeuwen 3
11/01 20:50 De Meeuwen 4 Spirit 3
11/01 15:30 Hellas '63 2 De Meeuwen 5
08/01 21:15 De Meeuwen MW2 MIA MW1
11/01 15:45 De Meeuwen A1 Oost-Arnhem A1
11/01 17:15 De Meeuwen A2 Wolderwijd A1
11/01 19:35 De Meeuwen A3 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A5
11/01 18:25 De Meeuwen A4 Spirit A3
11/01 14:15 De Meeuwen B1 AVO B1
11/01 13:00 De Meeuwen B2 ODIK B1
11/01 15:20 Fortissimo B3 De Meeuwen B3
11/01 15:00 LDODK / Rinsma Fashion C1 De Meeuwen C1
11/01 14:05 Velocitas C2 De Meeuwen C2
11/01 12:00 De Meeuwen D1 Devinco D1
11/01 12:00 Elburg D1 De Meeuwen D2
11/01 11:00 Wit-Blauw / Green Organics D2 De Meeuwen D4
11/01 11:00 Sparta D1 De Meeuwen D3
11/01 11:00 De Meeuwen D5 Antilopen / Lancyr Deelen D3
11/01 10:00 DOS Kampen / Veltman E1 De Meeuwen E2
11/01 10:30 DVO / Accountor E1 De Meeuwen E1
11/01 09:00 ODIK E1 De Meeuwen E3
11/01 12:00 DWS E1 De Meeuwen E4
11/01 10:00 De Meeuwen E5 Hellas '63 E1
11/01 09:00 De Meeuwen F2 Wit-Blauw / Green Organics F2
11/01 10:00 De Meeuwen F1 Tweemaal Zes F1
11/01 09:00 De Meeuwen F3 Sparta F1
week 2 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
18/01 20:20 De Meeuwen 1 OWK 1
18/01 18:55 De Meeuwen 2 OWK 2
18/01 21:00 Wageningen 6 De Meeuwen 3
18/01 18:50 Antilopen / Lancyr Deelen 4 De Meeuwen 4
18/01 13:15 Hebbes 3 De Meeuwen 5
15/01 21:15 De Meeuwen MW1 Spirit MW2
18/01 14:35 DVO / Accountor A2 De Meeuwen A1
18/01 18:45 SKF A2 De Meeuwen A2
18/01 16:05 De Meeuwen A3 Sparta A2
18/01 17:25 De Meeuwen B1 Heerenveen B1
18/01 15:00 De Meeuwen B2 HKC B1
18/01 14:00 De Meeuwen C1 ASVD | PV Systems C1
18/01 17:10 Madjoe C1 De Meeuwen C2
18/01 13:00 De Meeuwen C3 Dindoa C2
18/01 12:00 De Meeuwen C4 DWS C1
18/01 11:00 De Meeuwen D1 Apeldoorn D1
18/01 10:00 Exakwa D1 De Meeuwen D2
18/01 12:00 Dindoa D2 De Meeuwen D4
18/01 12:00 Sparta E2 De Meeuwen E2
18/01 10:00 De Meeuwen E3 Sparta E1
18/01 10:00 De Meeuwen E4 Spirit E3
18/01 13:00 Sparta E6 De Meeuwen E5
18/01 09:00 De Meeuwen F2 Oranje Zwart F1
18/01 11:30 DVO / Accountor F2 De Meeuwen F1
18/01 09:00 De Meeuwen F3 DWS F1
week 3 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
25/01 18:10 AVO 1 De Meeuwen 1
25/01 16:50 AVO 2 De Meeuwen 2
25/01 19:15 De Meeuwen 3 DOS Kampen / Veltman 3
25/01 18:00 De Meeuwen 4 Dindoa 5
25/01 20:30 De Meeuwen 5 ODIK 6
22/01 20:30 Apeldoorn MW1 De Meeuwen MW1
22/01 21:15 De Meeuwen MW2 Sparta MW1
25/01 14:10 De Meeuwen A1 Unitas / Perspectief A1
25/01 15:35 De Meeuwen A2 MIA A1
25/01 14:50 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A5 De Meeuwen A3
25/01 11:40 DWS A1 De Meeuwen A4
25/01 13:20 DOS '46 B1 De Meeuwen B1
25/01 16:25 OVVO B2 De Meeuwen B2
25/01 16:50 De Meeuwen B3 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3
25/01 15:10 CSL C1 De Meeuwen C1
25/01 13:00 De Meeuwen C2 KIOS C1
25/01 14:00 Sparta C1 De Meeuwen C3
25/01 16:25 Unitas / Perspectief C3 De Meeuwen C4
25/01 12:00 De Meeuwen C5 Sparta C4
25/01 12:00 LDODK / Rinsma Fashion D1 De Meeuwen D1
25/01 10:00 De Meeuwen D4 Wolderwijd D1
25/01 11:00 De Meeuwen D3 ASVD | PV Systems D1
25/01 09:00 Spirit D3 De Meeuwen D5
25/01 09:00 De Meeuwen E1 SKF E1
25/01 12:00 MIA E3 De Meeuwen E3
25/01 10:00 Unitas / Perspectief E8 De Meeuwen E4
25/01 09:00 De Meeuwen E5 Spirit E5
25/01 09:00 Dindoa F1 De Meeuwen F2
week 4 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
01/02 20:15 De Meeuwen 1 ASVD | PV Systems 1
01/02 18:50 De Meeuwen 2 ASVD | PV Systems 2
01/02 18:30 Dindoa 4 De Meeuwen 3
01/02 17:10 ASVD | PV Systems 4 De Meeuwen 4
28/01 21:30 Regio '72 MW1 De Meeuwen MW1
28/01 21:00 Hellas '63 MW1 De Meeuwen MW2
01/02 15:10 Harkema / Invicta A1 De Meeuwen A1
01/02 15:20 Wageningen A3 De Meeuwen A2
01/02 17:30 De Meeuwen A3 De Corvers A1
01/02 16:10 De Meeuwen B1 Unitas / Perspectief B1
01/02 15:30 DKV Victoria B1 De Meeuwen B2
01/02 15:00 De Meeuwen C1 Dindoa C1
01/02 14:00 De Meeuwen C2 Wolderwijd C1
01/02 12:00 Hemur Enge C1 De Meeuwen C3
01/02 13:00 De Meeuwen C5 DWS C2
01/02 12:00 De Meeuwen D1 Heerenveen D1
01/02 11:00 De Meeuwen D2 DOS Kampen / Veltman D1
01/02 12:00 Exakwa D2 De Meeuwen D3
01/02 09:55 ODIK D3 De Meeuwen D5
01/02 09:00 Rood-Wit E2 De Meeuwen E2
01/02 09:00 MIA E1 De Meeuwen E1
01/02 10:00 De Meeuwen E5 Wit-Blauw / Green Organics E2
01/02 09:00 De Meeuwen F2 Rood-Wit F1
01/02 10:00 De Meeuwen F1 Telstar F1
01/02 09:00 De Meeuwen F3 ODIK F1
week 5 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
08/02 19:35 Unitas / Perspectief 1 De Meeuwen 1
08/02 17:30 Sparta 2 De Meeuwen 2
08/02 20:45 De Meeuwen 3 Antilopen / Lancyr Deelen 3
08/02 19:30 De Meeuwen 4 Telstar 3
08/02 18:10 De Meeuwen 5 HKC 7
04/02 20:00 Sparta MW2 De Meeuwen MW1
04/02 21:00 Sparta MW1 De Meeuwen MW2
08/02 14:15 De Meeuwen A1 DOS '46 A2
08/02 15:45 De Meeuwen A2 Unitas / Perspectief A2
08/02 17:00 Telstar A2 De Meeuwen A3
08/02 13:00 Revival A1 De Meeuwen A4
08/02 14:10 Dindoa B1 De Meeuwen B1
08/02 17:00 De Meeuwen B2 AW.DTV B1
08/02 13:00 Synergo B3 De Meeuwen B3
08/02 14:15 Unitas / Perspectief C1 De Meeuwen C1
08/02 15:00 KVA C1 De Meeuwen C2
08/02 13:00 De Meeuwen C3 Spirit C2
08/02 12:00 De Meeuwen C4 Antilopen / Lancyr Deelen C2
08/02 11:00 MIA C3 De Meeuwen C5
08/02 12:05 NKC '51 D1 De Meeuwen D1
08/02 12:00 Sparta D1 De Meeuwen D2
08/02 13:00 Rood-Wit D2 De Meeuwen D4
08/02 11:00 De Meeuwen D5 Dindoa D4
08/02 10:00 De Meeuwen E2 Dindoa E3
08/02 10:00 De Meeuwen E1 Dindoa E1
08/02 09:00 De Meeuwen E3 Unitas / Perspectief E3
08/02 09:00 De Meeuwen E4 MIA E7
08/02 10:00 Unitas / Perspectief E6 De Meeuwen E5
08/02 10:00 Unitas / Perspectief F2 De Meeuwen F2
08/02 09:00 Spirit F1 De Meeuwen F1
08/02 09:00 Revival F1 De Meeuwen F3
week 6 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
15/02 20:00 De Meeuwen 1 DOS 1
15/02 18:35 De Meeuwen 2 DOS 2
15/02 17:15 De Meeuwen 3 Wit-Blauw / Green Organics 3
15/02 16:30 Thor 2 De Meeuwen 4
12/02 21:15 De Meeuwen MW1 Dindoa MW1
13/02 19:45 Unitas / Perspectief MW1 De Meeuwen MW2
15/02 14:00 Dindoa A2 De Meeuwen A2
15/02 13:10 Fortissimo A3 De Meeuwen A3
15/02 16:00 De Meeuwen A4 De Eemvogels A1
15/02 13:10 DOS Kampen / Veltman B1 De Meeuwen B1
15/02 15:00 De Meeuwen B3 EKVA B1
15/02 14:00 De Meeuwen C1 Heerenveen C1
15/02 13:00 De Meeuwen C2 DKV Victoria C1
15/02 16:00 Telstar C2 De Meeuwen C3
15/02 12:00 Spirit C3 De Meeuwen C4
15/02 12:00 De Meeuwen D2 Rood-Wit D1
15/02 11:00 De Meeuwen D3 Dindoa D3
15/02 09:00 MIA D4 De Meeuwen D5
15/02 10:00 De Meeuwen E1 Wageningen E1
15/02 10:00 De Meeuwen E3 Spirit E1
15/02 09:00 De Meeuwen E4 Dindoa E4
15/02 09:00 Dindoa E7 De Meeuwen E5
15/02 11:35 Wolderwijd F1 De Meeuwen F1
week 7 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
22/02 16:10 SKF C5 De Meeuwen C5
22/02 12:00 De Meeuwen D4 Exakwa D3
22/02 11:00 De Meeuwen D3 Unitas / Perspectief D2
22/02 10:00 De Meeuwen E2 Unitas / Perspectief E2
22/02 10:00 De Meeuwen F3 Woudenberg F2
week 8 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
29/02 16:30 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 7 De Meeuwen 5
29/02 11:15 AVO A2 De Meeuwen A1
29/02 14:00 Telstar A3 De Meeuwen A4
29/02 12:15 De Meeuwen B1 DOS '46 B1
29/02 11:00 De Meeuwen B3 Synergo B3
29/02 10:00 De Meeuwen C5 Spirit C5
29/02 11:00 AVO D1 De Meeuwen D1
29/02 10:05 SKF E1 De Meeuwen E1
29/02 09:00 De Meeuwen E4 Unitas / Perspectief E8
29/02 09:00 De Meeuwen F1 DVO / Accountor F2
29/02 11:00 Huizen F2 De Meeuwen F3
week 9 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
07/03 19:45 Amicitia 1 De Meeuwen 1
07/03 18:20 Amicitia 2 De Meeuwen 2
07/03 16:05 SDO / BlijWerkt 3 De Meeuwen 3
07/03 20:30 De Meeuwen 4 MIA 5
04/03 21:15 Elburg MW1 De Meeuwen MW1
04/03 21:15 De Meeuwen MW2 DWS MW1
07/03 15:25 De Meeuwen A1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2
07/03 19:20 De Meeuwen A2 Telstar A1
07/03 14:00 De Meeuwen A4 Nova A2
07/03 18:00 De Meeuwen B1 LDODK / Rinsma Fashion B1
07/03 16:50 De Meeuwen B2 Sparta B1
07/03 17:30 Victum B2 De Meeuwen B3
07/03 13:15 Amicitia C1 De Meeuwen C1
07/03 13:45 Groen Geel / IJskoud de Beste C2 De Meeuwen C2
07/03 13:00 De Meeuwen C3 Antilopen / Lancyr Deelen C1
07/03 12:00 De Meeuwen C4 Sparta C2
07/03 16:00 Telstar C4 De Meeuwen C5
07/03 11:00 De Meeuwen D1 Unitas / Perspectief D1
07/03 11:30 Hellas '63 D1 De Meeuwen D2
07/03 10:30 Hellas '63 D2 De Meeuwen D4
07/03 12:00 Wit-Blauw / Green Organics D1 De Meeuwen D3
07/03 10:00 De Meeuwen D5 Unitas / Perspectief D4
07/03 10:00 Elburg E3 De Meeuwen E2
07/03 10:00 Unitas / Perspectief E1 De Meeuwen E1
07/03 10:00 Exakwa E2 De Meeuwen E3
07/03 11:35 Wolderwijd E2 De Meeuwen E4
07/03 09:00 De Meeuwen F2 Regio '72 F1
07/03 09:00 De Meeuwen F1 Huizen F1
week 10 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
14/03 20:25 De Meeuwen 1 Wit-Blauw / Green Organics 1
14/03 19:00 De Meeuwen 2 Wit-Blauw / Green Organics 2
14/03 17:30 De Meeuwen 3 EKVA 3
14/03 18:20 Spirit 3 De Meeuwen 4
14/03 16:15 De Meeuwen 5 Hellas '63 2
11/03 21:15 De Meeuwen MW1 Regio '72 MW1
12/03 20:00 MIA MW1 De Meeuwen MW2
14/03 13:05 Oost-Arnhem A1 De Meeuwen A1
14/03 14:50 Wolderwijd A1 De Meeuwen A2
14/03 12:00 Spirit A3 De Meeuwen A4
14/03 11:00 AVO B1 De Meeuwen B1
14/03 11:00 ODIK B1 De Meeuwen B2
14/03 15:10 De Meeuwen C1 LDODK / Rinsma Fashion C1
14/03 14:00 De Meeuwen C2 Velocitas C2
14/03 13:00 Dindoa C4 De Meeuwen C4
14/03 12:00 Sparta C4 De Meeuwen C5
14/03 11:00 Devinco D1 De Meeuwen D1
14/03 13:00 De Meeuwen D2 Elburg D1
14/03 11:00 De Meeuwen D4 Wit-Blauw / Green Organics D2
14/03 12:00 De Meeuwen D3 Sparta D1
14/03 09:00 Antilopen / Lancyr Deelen D3 De Meeuwen D5
14/03 10:00 De Meeuwen E2 DOS Kampen / Veltman E1
14/03 10:00 De Meeuwen E1 DVO / Accountor E1
14/03 09:00 De Meeuwen E3 ODIK E1
14/03 09:00 De Meeuwen E4 DWS E1
14/03 09:30 Hellas '63 E1 De Meeuwen E5
14/03 09:00 Wit-Blauw / Green Organics F2 De Meeuwen F2
14/03 11:30 Tweemaal Zes F1 De Meeuwen F1
14/03 09:00 Sparta F1 De Meeuwen F3
week 11 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
21/03 20:05 OWK 1 De Meeuwen 1
21/03 18:35 OWK 2 De Meeuwen 2
21/03 20:35 De Meeuwen 3 Wageningen 6
21/03 18:05 De Meeuwen 4 Antilopen / Lancyr Deelen 4
21/03 19:20 De Meeuwen 5 Hebbes 3
18/03 21:15 De Meeuwen MW2 ASVD | PV Systems MW1
21/03 14:15 De Meeuwen A1 DVO / Accountor A2
21/03 16:50 De Meeuwen A2 SKF A2
21/03 16:20 Sparta A2 De Meeuwen A3
21/03 10:10 HKC B1 De Meeuwen B2
21/03 15:45 De Meeuwen B3 Fortissimo B3
21/03 13:00 ASVD | PV Systems C1 De Meeuwen C1
21/03 13:00 De Meeuwen C2 Madjoe C1
21/03 14:00 Dindoa C2 De Meeuwen C3
21/03 12:00 De Meeuwen C5 SKF C5
21/03 10:30 Apeldoorn D1 De Meeuwen D1
21/03 11:00 De Meeuwen D2 Exakwa D1
21/03 10:00 De Meeuwen D4 Dindoa D2
21/03 12:10 SKF D5 De Meeuwen D5
21/03 09:00 De Meeuwen E2 Sparta E2
21/03 09:00 Sparta E1 De Meeuwen E3
21/03 09:00 Spirit E3 De Meeuwen E4
21/03 09:00 De Meeuwen E5 Sparta E6
21/03 13:15 Oranje Zwart F1 De Meeuwen F2
21/03 10:00 DWS F1 De Meeuwen F3
week 12 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
28/03 20:25 De Meeuwen 1 AVO 1
28/03 19:00 De Meeuwen 2 AVO 2
28/03 17:30 DOS Kampen / Veltman 3 De Meeuwen 3
28/03 20:20 Dindoa 5 De Meeuwen 4
28/03 16:00 ODIK 6 De Meeuwen 5
25/03 21:15 De Meeuwen MW1 Apeldoorn MW1
25/03 20:00 ASVD | PV Systems MW1 De Meeuwen MW2
28/03 17:25 Unitas / Perspectief A1 De Meeuwen A1
28/03 14:10 MIA A1 De Meeuwen A2
28/03 17:25 De Meeuwen A3 VIKO A1
28/03 16:10 De Meeuwen A4 DWS A1
28/03 15:00 De Meeuwen B2 OVVO B2
28/03 12:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B3 De Meeuwen B3
28/03 14:00 De Meeuwen C1 CSL C1
28/03 13:30 KIOS C1 De Meeuwen C2
28/03 13:00 De Meeuwen C3 Sparta C1
28/03 12:00 De Meeuwen C4 Unitas / Perspectief C3
28/03 11:00 De Meeuwen D1 LDODK / Rinsma Fashion D1
28/03 11:00 Rood-Wit D1 De Meeuwen D2
28/03 13:35 Wolderwijd D1 De Meeuwen D4
28/03 12:00 ASVD | PV Systems D1 De Meeuwen D3
28/03 10:00 De Meeuwen D5 Spirit D3
28/03 10:00 Unitas / Perspectief E2 De Meeuwen E2
28/03 09:00 De Meeuwen E3 MIA E3
28/03 09:00 Spirit E5 De Meeuwen E5
28/03 09:00 De Meeuwen F2 Dindoa F1

Nieuws

20 nov 2019

30 november, teamfoto’s van alle teams!

18 nov 2019

Vrijwilligers belangrijk voor de vereniging

16 nov 2019

Voorbereiding zaal van De Meeuwen A1

Sponsors

ElianMijnten Logo
20181029 Simpel
VanPijlen
20181029 Wencop
Bos
Waaijenberg
20181029 Visgilde
GertVanBeek
20181029 Veluwe Optiek
20181029 Van Den Brink Aannemer
20181029 VDBS
VanDeKamp
VanDeBrug
20181029 Van Asselt Installatie
Valinta
59f825550e0e85de8b7942f1a8c9b4ea Sport Inn Topinntown (1)
20181029 Smink Horecagroothandel
20181029 Office Box
20181030 Logo De Roos
Rabo
20181029 Smakelijck
20181029 Schipper Mechanisatie
20181029 Brons Schilder
20181029 Ruitenberg
RFS
20181029 Royal Fashion
Roordink
T Rex
Plus
20181029 Pasman
20181029 Huifkar
20181029 Morelight
Bor
20181029 Lubbersen Accountant
20181029 Van De Mheen Grondwerken
Jp
20181029 Jecor Professioneel
Jansen
JacBongers
JVanDeKraats
20181029 Installatie Mark Posthouwer
InfraPlus
20181029 Inclusief Gresbo
20181029 Horesca Lieferink
20181029 Guliker
G&S
20181029 FIER Architecten
20181029 Hans Ernsten
20181029 Ekris
DeOntzorgerij
20181029 De Muur
20181029 De Lange Notaris
20181029 De Jong En Laan
20181029 Broekhuis
20181029 Boni
20181029 Bloembinderij Rooze
BBM
20181029 Knevel
Fuite
20181029 BenP Special Food
VanDeMheen
AlexTimmerman
20181029 9292 Reisinfo
3medical

Om deze site goed te laten functioneren maken wij gebruik van cookies. Accepteer deze door op de knop "Accepteer cookies" te klikken.