Programma

week 20 : van dinsdag 17 mei 2022 t/m maandag 23 mei 2022
21/05 16:30 AVO 1 De Meeuwen 1
21/05 15:15 Unitas | Perspectief 3 De Meeuwen 2
21/05 12:45 De Meeuwen 3 Heerenveen 3
21/05 12:45 De Meeuwen 4 Sparta 4
21/05 14:15 De Meeuwen 5 Unitas | Perspectief 6
21/05 14:00 Antilopen | Lancyr Deelen A1 De Meeuwen A2
21/05 11:15 De Meeuwen A3 Tweemaal Zes A2
21/05 11:30 De Meeuwen B2 Reehorst '45 B1
21/05 11:30 De Meeuwen C1 Wageningen C1
21/05 10:30 De Meeuwen C2 Woudenberg C1
21/05 11:40 MIA C2 De Meeuwen C3
21/05 10:30 De Meeuwen C4 Exakwa C5
21/05 12:15 Unitas | Perspectief D1 De Meeuwen D1
21/05 11:30 De Meeuwen D2 EKVA D1
21/05 11:15 Unitas | Perspectief D2 De Meeuwen D3
21/05 09:45 De Meeuwen D4 Soesterkwartier D1
21/05 09:00 De Meeuwen E1 Spirit E1
21/05 10:00 Sparta E1 De Meeuwen E2
21/05 10:00 Unitas | Perspectief E4 De Meeuwen E3
21/05 09:00 De Meeuwen E4 Telstar | Schoonderbeek E2
21/05 10:15 De Meeuwen E5 Dindoa E3
21/05 11:00 Woudenberg F1 De Meeuwen F1
21/05 12:00 Antilopen | Lancyr Deelen F4 De Meeuwen F2
week 21 : van dinsdag 24 mei 2022 t/m maandag 30 mei 2022
28/05 15:30 De Meeuwen 1 Drachten | van der Wiel 1
28/05 14:00 De Meeuwen 2 Drachten | van der Wiel 2
28/05 17:00 Amicitia 3 De Meeuwen 3
28/05 14:00 Sparta 4 De Meeuwen 4
28/05 13:15 Unitas | Perspectief 6 De Meeuwen 5
28/05 12:30 De Meeuwen A1 Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. A1
28/05 11:00 De Meeuwen A2 MIA A1
28/05 13:00 Het Bosch A1 De Meeuwen A3
28/05 11:15 Unitas | Perspectief B1 De Meeuwen B1
28/05 10:05 Reehorst '45 B1 De Meeuwen B2
28/05 12:30 De Meeuwen B3 Spirit B2
28/05 11:00 LDODK | Rinsma Fashion C1 De Meeuwen C1
28/05 12:30 Woudenberg C1 De Meeuwen C2
28/05 10:15 De Meeuwen C3 MIA C2
28/05 16:30 Exakwa C5 De Meeuwen C4
28/05 11:30 De Meeuwen D1 Unitas | Perspectief D1
28/05 12:15 EKVA D1 De Meeuwen D2
28/05 10:15 De Meeuwen D3 Unitas | Perspectief D2
28/05 10:15 Soesterkwartier D1 De Meeuwen D4
28/05 09:15 Spirit E1 De Meeuwen E1
28/05 10:00 De Meeuwen E2 Sparta E1
28/05 09:00 De Meeuwen E3 Unitas | Perspectief E4
28/05 10:30 Telstar | Schoonderbeek E2 De Meeuwen E4
28/05 10:30 Dindoa E3 De Meeuwen E5
28/05 10:00 De Meeuwen F1 Woudenberg F1
week 22 : van dinsdag 31 mei 2022 t/m maandag 6 juni 2022
01/06 20:15 De Meeuwen MW1 Woudenberg MW1
04/06 12:15 De Meeuwen B1 AVO B1
31/05 19:15 Spirit B2 De Meeuwen B3
04/06 11:00 De Meeuwen C1 Mid-Fryslân | Jansma Burdaard C1
week 23 : van dinsdag 7 juni 2022 t/m maandag 13 juni 2022
11/06 15:30 De Meeuwen 1 Ritola 1
11/06 14:00 De Meeuwen 2 LDODK | Rinsma Fashion 3
11/06 11:00 Drachten | van der Wiel 4 De Meeuwen 3
11/06 12:30 De Meeuwen 4 DWS 4
11/06 12:45 De Eemvogels 4 De Meeuwen 5
08/06 20:15 De Meeuwen MW1 Nova MW1
11/06 12:30 De Meeuwen A1 Unitas | Perspectief A1
11/06 11:00 De Meeuwen A2 Fortissimo A1
11/06 11:00 LDODK | Rinsma Fashion B1 De Meeuwen B1
11/06 10:00 Dindoa B2 De Meeuwen B2
11/06 09:30 MIA C1 De Meeuwen C1
11/06 09:30 De Meeuwen C3 Dindoa C2
11/06 10:00 SKF E1 De Meeuwen E1
11/06 09:30 Soesterkwartier E1 De Meeuwen E2
11/06 09:00 De Meeuwen E3 MIA E2
11/06 10:15 De Meeuwen E4 MIA E4
11/06 09:30 Telstar | Schoonderbeek E3 De Meeuwen E5
11/06 09:30 Dindoa F2 De Meeuwen F1
11/06 10:15 Revival F1 De Meeuwen F2
week 24 : van dinsdag 14 juni 2022 t/m maandag 20 juni 2022
18/06 15:30 OWK 1 De Meeuwen 1
18/06 14:30 De Meeuwen 3 Sparta 3
18/06 14:00 MIA 7 De Meeuwen 4
18/06 13:00 De Meeuwen 5 MIA 8
15/06 19:30 Spirit MW2 De Meeuwen MW1
18/06 11:15 SKF A1 De Meeuwen A1
18/06 17:00 DOS Kampen | Veltman A1 De Meeuwen A2
18/06 09:30 Dindoa D2 De Meeuwen D3
18/06 10:15 De Meeuwen E1 Wageningen E1
18/06 09:15 De Meeuwen E2 Antilopen | Lancyr Deelen E2
18/06 09:00 ODIK E2 De Meeuwen E3
18/06 09:00 Wageningen E4 De Meeuwen E4
18/06 09:15 De Meeuwen E5 ODIK E5
18/06 09:15 De Meeuwen F1 MIA F1
18/06 10:15 De Meeuwen F2 Wolderwijd F1

Nieuws

16 mei 2022

Schoolkorfbaltoernooi 2022

10 mei 2022

JUBILARISSEN 25 & 40 JAAR 🎉

05 mei 2022

Puttense Sport Marathon 2022

Sponsors

VanPijlen
Bos
20181029 Visgilde
20181029 Veluwe Optiek
20181029 Van Den Brink Aannemer
20181029 VDBS
VanDeKamp
VanDeBrug
20181029 Van Asselt Installatie
59f825550e0e85de8b7942f1a8c9b4ea Sport Inn Topinntown (1)
Unnamed (3)
Rabo
20181029 Smakelijck
20181029 Schipper Mechanisatie
20181029 Brons Schilder
20181029 Ruitenberg
RFS
Roordink
T Rex
Logo Wilmink
20181029 Pasman
20181029 Huifkar
20181029 Morelight
Bor
20181029 Van De Mheen Grondwerken
20181029 Jecor Professioneel
Jansen
20181029 Installatie Mark Posthouwer
InfraPlus
20181029 Horesca Lieferink
G&S
20181029 FIER Architecten
20181029 Ekris
20181029 De Lange Notaris
20181029 De Jong En Laan
20181029 Broekhuis
20181029 Boni
20181029 Bloembinderij Rooze
BBM
Fuite
VanDeMheen
AlexTimmerman

Om deze site goed te laten functioneren maken wij gebruik van cookies. Accepteer deze door op de knop "Accepteer cookies" te klikken.