Scheidsrechters

week 40 : van dinsdag 4 oktober 2022 t/m maandag 10 oktober 2022
08/10 15:30 Die Haghe 1 De Meeuwen 1 Den Haag Pascal Huisman
08/10 14:00 Die Haghe 2 De Meeuwen 2 Den Haag Kees de Feijter
08/10 12:45 De Meeuwen 3 SKF 4 Putten
08/10 11:00 Drachten | van der Wiel A1 De Meeuwen A1 Drachten JJA. vd Veen
08/10 12:30 Sparta A1 De Meeuwen A2 Nijkerk
08/10 11:15 De Meeuwen A3 Antilopen | Lancyr Deelen A2 Putten David de Visser
08/10 11:15 De Meeuwen B1 Heerenveen B1 Putten Gerwin de Groot
08/10 10:45 De Meeuwen B2 Telstar | Schoonderbeek B1 Putten
08/10 12:30 Spirit B3 De Meeuwen B3 Voorthuizen
08/10 11:15 De Meeuwen B4 Wolderwijd B1 Putten Jesse van Os
08/10 11:45 Exakwa C1 De Meeuwen C1 Lelystad
08/10 09:30 Spirit C2 De Meeuwen C2 Voorthuizen
08/10 10:00 De Meeuwen C3 Spirit C3 Putten Arnoud Vermaas
08/10 11:00 Unitas | Perspectief D1 De Meeuwen D1 Harderwijk
08/10 11:00 Sparta D2 De Meeuwen D2 Nijkerk
08/10 10:30 Dindoa D2 De Meeuwen D3 Ermelo
08/10 10:00 De Meeuwen D4 Unitas | Perspectief D4 Putten Romy Bijsterbosch
08/10 09:45 SKF E1 De Meeuwen E1 Veenendaal
08/10 10:30 Telstar | Schoonderbeek E1 De Meeuwen E2 Hoevelaken
08/10 10:00 De Meeuwen E3 Unitas | Perspectief E5 Putten Sterre Kroes
08/10 09:00 De Meeuwen E4 MIA E5 Putten Thessa Verbeem
08/10 09:30 Spirit E4 De Meeuwen E6 Voorthuizen
08/10 10:00 De Meeuwen E5 Revival E3 Putten Mirthe Drost
08/10 09:00 De Meeuwen F1 Antilopen | Lancyr Deelen F1 Putten Liam Rijkeboer
08/10 09:30 Dindoa F2 De Meeuwen F2 Ermelo
08/10 09:00 Sparta F1 De Meeuwen F3 Nijkerk
week 41 : van dinsdag 11 oktober 2022 t/m maandag 17 oktober 2022
15/10 15:30 De Meeuwen 1 KVS | Groeneveld Keukens 1 Putten
15/10 14:00 De Meeuwen 2 Dalto | Klaverblad Verzekeringen 5 Putten J. Laarhuis
15/10 14:00 Sparta 4 De Meeuwen 3 Zwolle
12/10 20:15 De Meeuwen MW1 Nova MW2 Putten
15/10 12:30 De Meeuwen A1 AVO A1 Putten Lammert Steendam
15/10 11:00 De Meeuwen A2 Exakwa A2 Putten
14/10 19:00 De Meeuwen A3 Animo A2 Putten Willemjan Vrijenhoek
15/10 11:30 De Meeuwen A3 Wageningen A2 Putten Leroy Meyners
15/10 11:15 Mid-Fryslân | Jansma Burdaard B1 De Meeuwen B1 Grou Lars Salomons
15/10 11:00 Sparta B1 De Meeuwen B2 Nijkerk
15/10 10:15 De Meeuwen B3 Exakwa B5 Putten Julian Zwaan
15/10 11:15 De Meeuwen B4 Exakwa B4 Putten Anouk van Brenk
15/10 11:30 Unitas | Perspectief C2 De Meeuwen C1 Harderwijk
15/10 13:45 Unitas | Perspectief C3 De Meeuwen C2 Harderwijk
15/10 11:30 Woudenberg C3 De Meeuwen C3 Woudenberg
15/10 10:00 Dindoa D1 De Meeuwen D1 Ermelo
15/10 09:30 Spirit D2 De Meeuwen D2 Voorthuizen
15/10 10:00 ODIK D1 De Meeuwen D3 Barneveld
15/10 13:45 MIA D4 De Meeuwen D4 Amersfoort
15/10 10:00 De Meeuwen E1 Spirit E1 Putten Jasper van Zelderen
15/10 10:30 Dindoa E4 De Meeuwen E2 Ermelo
15/10 11:30 Woudenberg E7 De Meeuwen E3 Woudenberg
15/10 10:00 Antilopen | Lancyr Deelen E4 De Meeuwen E4 Leusden Dieuwertje Schubert
15/10 10:00 De Meeuwen E6 Revival E2 Putten Kirsten van der Zwaag
15/10 09:00 De Meeuwen E5 Spirit E6 Putten Dione Ruiter
15/10 10:00 De Meeuwen F1 ODIK F1 Putten Julia van de Kamp
15/10 11:00 Unitas | Perspectief F1 De Meeuwen F2 Harderwijk
15/10 09:00 De Meeuwen F3 Dindoa F4 Putten Nova Lap
week 42 : van dinsdag 18 oktober 2022 t/m maandag 24 oktober 2022
22/10 15:30 Dindoa 1 De Meeuwen 1 Ermelo EW. de Vos
22/10 14:00 Dindoa 2 De Meeuwen 2 Ermelo
22/10 12:45 De Meeuwen 3 Dindoa 5 Putten
22/10 11:00 De Eemvogels 2 De Meeuwen 4 Soest
19/10 20:30 Woudenberg MW1 De Meeuwen MW1 Woudenberg
22/10 12:30 Dindoa A1 De Meeuwen A1 Ermelo Gertjan Ruijsch
22/10 11:15 De Meeuwen B1 Unitas | Perspectief B1 Putten R. Holkamp
week 43 : van dinsdag 25 oktober 2022 t/m maandag 31 oktober 2022
29/10 15:30 Pernix 1 De Meeuwen 1 Leiden M.A. van Bentum
29/10 14:00 Pernix 2 De Meeuwen 2 Leiden RP. Hagoort
29/10 12:30 De Meeuwen 3 Synergo 3 Putten
29/10 12:00 Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. A1 De Meeuwen A1 Groningen H.H. Bergsma
29/10 10:00 Dindoa A2 De Meeuwen A2 Ermelo
29/10 11:15 De Meeuwen B1 Dindoa B1 Putten S. Roemers

Nieuws

16 sep 2022

Grote Clubactie 2022 – We starten zaterdag, 24 september!

22 aug 2022

Kledingtassen en bidons staan klaar! We gaan KORFBALLEN!

15 aug 2022

Update teamindeling en trainingstijden

Sponsors

VanPijlen
Bos
20181029 Visgilde
20181029 Veluwe Optiek
20181029 Van Den Brink Aannemer
20181029 VDBS
VanDeKamp
VanDeBrug
20181029 Van Asselt Installatie
59f825550e0e85de8b7942f1a8c9b4ea Sport Inn Topinntown (1)
Unnamed (3)
Rabo
20181029 Smakelijck
20181029 Schipper Mechanisatie
20181029 Brons Schilder
20181029 Ruitenberg
RFS
Roordink
T Rex
Logo Wilmink
20181029 Pasman
20181029 Huifkar
20181029 Morelight
Bor
20181029 Van De Mheen Grondwerken
20181029 Jecor Professioneel
Jansen
20181029 Installatie Mark Posthouwer
InfraPlus
20181029 Horesca Lieferink
G&S
20181029 FIER Architecten
20181029 Ekris
20181029 De Lange Notaris
20181029 De Jong En Laan
20181029 Broekhuis
20181029 Boni
20181029 Bloembinderij Rooze
BBM
Fuite
VanDeMheen
AlexTimmerman

Om deze site goed te laten functioneren maken wij gebruik van cookies. Accepteer deze door op de knop "Accepteer cookies" te klikken.