Standen

Overgangsklasse B
1 ZKC '19 1 1 2 25 22 3
2 Wit-Blauw | Green Organics 1 1 2 23 20 3
3 Tweemaal Zes 1 1 2 17 14 3
4 DOS 1 1 2 21 19 2
5 SKF 1 1 0 19 21 -2
6 DOS Kampen | Veltman 1 1 0 22 25 -3
7 NKC '51 1 1 0 20 23 -3
8 De Meeuwen 1 1 0 14 17 -3
KNKV Reserve 1e klasse C
1 De Meeuwen 2 1 2 21 11 10
2 DVO | Accountor 4 1 2 22 17 5
3 DOS 2 1 2 21 20 1
4 Wit-Blauw | Green Organics 2 1 2 20 19 1
5 OVVO 3 1 0 20 21 -1
6 NKC '51 2 1 0 19 20 -1
7 ZKC '19 2 1 0 17 22 -5
8 Tweemaal Zes 2 1 0 11 21 -10
KNKV Reserve 3e klasse G
1 ODIK 4 2 4 35 31 4
2 De Meeuwen 3 1 2 17 16 1
3 DVO | Accountor 5 1 1 15 15 0
4 Tiel '72 3 2 1 28 30 -2
5 Dindoa 5 0 0 0 0 0
6 Oost-Arnhem 5 0 0 0 0 0
7 Spirit 3 1 0 16 17 -1
8 SKF 4 1 0 18 20 -2
Breedtekorfbal Senioren poule 020
1 Dindoa 7 2 4 35 16 19
2 Antilopen | Lancyr Deelen 6 3 4 37 40 -3
3 De Meeuwen 4 1 2 19 13 6
4 Het Bosch 2 3 2 25 32 -7
5 De Eemvogels 3 2 1 25 28 -3
6 MIA 9 2 1 28 39 -11
7 HKC 6 1 0 12 13 -1
Breedtekorfbal Senioren poule 022
1 Nova 3 3 6 61 32 29
2 Unitas | Perspectief 6 2 2 33 26 7
3 De Meeuwen 5 2 2 28 32 -4
4 MIA 8 2 2 25 35 -10
5 SGV 3 3 2 35 37 -2
6 Sparta 7 0 0 0 0 0
7 De Eemvogels 4 2 0 14 34 -20
Midweek poule 015
1 VIKO MW1 1 2 22 10 12
2 De Meeuwen MW1 1 2 19 10 9
3 Wolderwijd MW1 0 0 0 0 0
4 Spirit MW2 0 0 0 0 0
5 Nova MW2 0 0 0 0 0
6 Fortissimo MW2 1 0 10 19 -9
7 MIA MW1 1 0 10 22 -12
A-junioren Overgangsklasse A
1 Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. A1 2 4 52 29 23
2 Spirit A1 1 2 32 11 21
3 Unitas | Perspectief A1 1 2 23 17 6
4 NKC '51 A1 2 2 31 39 -8
5 Dalto | Klaverblad Verzekeringen A2 2 2 29 42 -13
6 SKF A1 2 2 30 46 -16
7 AVO A2 1 0 13 14 -1
8 De Meeuwen A1 3 0 47 59 -12
A-junioren 2e klasse E
1 Exakwa A2 4 7 77 47 30
2 Wolderwijd A1 3 4 52 53 -1
3 Dindoa A2 3 2 36 47 -11
4 Sparta A1 1 1 12 12 0
5 Hellas '63 A1 0 0 0 0 0
6 De Meeuwen A2 0 0 0 0 0
7 Unitas | Perspectief A2 3 0 30 48 -18
Breedtekorfbal Junioren poule 020
1 Tweemaal Zes A2 1 2 5 4 1
2 Dalto | Klaverblad Verzekeringen A4 2 2 24 15 9
3 De Meeuwen A3 2 2 21 28 -7
4 Synergo A3 0 0 0 0 0
5 Revival A1 0 0 0 0 0
6 Unitas | Perspectief A3 0 0 0 0 0
7 Victum A3 1 0 8 11 -3
B-aspiranten 1e klasse C
1 Wageningen B1 3 6 57 29 28
2 DVO | Accountor B2 3 4 39 30 9
3 De Meeuwen B1 1 2 21 12 9
4 Telstar | Schoonderbeek B1 1 2 17 10 7
5 Spirit B1 3 2 33 53 -20
6 SKF B2 1 0 10 17 -7
7 Oost-Arnhem B1 1 0 12 21 -9
8 MIA B1 3 0 32 49 -17
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019
1 Reehorst '45 B1 2 4 33 19 14
2 Dindoa B2 3 4 27 22 5
3 Antilopen | Lancyr Deelen B1 2 2 23 19 4
4 Unitas | Perspectief B2 2 2 22 24 -2
5 De Meeuwen B2 3 2 26 37 -11
6 Zwaluwen B1 1 0 10 15 -5
7 Rheko B1 1 0 8 13 -5
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 020
1 De Meeuwen B3 3 6 39 10 29
2 Spirit B3 3 6 36 18 18
3 Exakwa B3 2 2 16 26 -10
4 Dindoa B3 3 2 26 44 -18
5 Unitas | Perspectief B3 1 0 5 7 -2
6 Rood-Wit B3 2 0 15 20 -5
7 Telstar | Schoonderbeek B3 2 0 16 28 -12
C-aspiranten Hoofdklasse A
1 LDODK | Rinsma Fashion C1 3 6 68 21 47
2 Heerenveen C1 2 4 31 20 11
3 DVO | Accountor C1 3 4 31 37 -6
4 Unitas | Perspectief C1 4 2 40 55 -15
5 OVVO C1 0 0 0 0 0
6 De Meeuwen C1 1 0 12 21 -9
7 Dalto | Klaverblad Verzekeringen C1 3 0 25 53 -28
C-aspiranten 2e klasse B
1 DKOD C1 2 4 32 6 26
2 De Meeuwen C2 2 4 30 9 21
3 Wageningen C2 2 4 15 5 10
4 SKF C2 3 4 31 26 5
5 Dalto | Klaverblad Verzekeringen C2 4 2 27 51 -24
6 Unitas | Perspectief C2 2 0 6 28 -22
7 ODIK C1 3 0 8 24 -16
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 013
1 DOS Kampen | Veltman C2 3 6 21 10 11
2 Unitas | Perspectief C3 3 4 27 15 12
3 Exakwa C3 3 4 24 13 11
4 Wit-Blauw | Green Organics C2 3 4 16 14 2
5 ASVD | PV Systems C2 3 2 8 14 -6
6 De Meeuwen C4 3 2 12 21 -9
7 Oranje Zwart C2 4 0 11 32 -21
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 024
1 EKVA C1 2 4 21 10 11
2 Huizen C1 2 4 17 10 7
3 MIA C2 4 4 24 35 -11
4 Dindoa C2 2 2 21 13 8
5 Wolderwijd C1 3 2 23 22 1
6 Synergo C2 1 0 2 8 -6
7 De Meeuwen C3 2 0 12 22 -10
D-pupillen Hoofdklasse B
1 SKF D1 4 8 54 25 29
2 Wageningen D1 3 6 36 20 16
3 MIA D1 4 4 35 34 1
4 Woudenberg D1 4 4 35 43 -8
5 Dalto | Klaverblad Verzekeringen D1 4 3 45 43 2
6 DVO | Accountor D1 3 1 25 33 -8
7 De Meeuwen D1 2 0 16 31 -15
8 Devinco D1 2 0 11 28 -17
Breedtekorfbal D-pupillen poule 023
1 Telstar | Schoonderbeek D1 2 4 31 13 18
2 SKF D2 3 4 28 26 2
3 De Meeuwen D2 2 2 15 13 2
4 Spirit D1 2 2 22 21 1
5 Sparta D1 3 2 21 24 -3
6 Reehorst '45 D1 3 2 19 27 -8
7 MIA D2 3 2 21 33 -12
Breedtekorfbal D-pupillen poule 024
1 Unitas | Perspectief D2 4 7 36 24 12
2 Spirit D2 3 5 26 20 6
3 Dindoa D2 4 5 23 18 5
4 Apeldoorn D2 3 3 12 11 1
5 ODIK D2 3 2 10 15 -5
6 Sparta D2 4 2 26 36 -10
7 De Meeuwen D3 3 0 8 17 -9
Breedtekorfbal D-pupillen poule 026
1 De Meeuwen D4 3 6 18 7 11
2 Dalto | Klaverblad Verzekeringen D4 2 4 27 7 20
3 MIA D4 2 2 14 12 2
4 Dindoa D4 3 2 13 22 -9
5 DOS D1 0 0 0 0 0
6 Soesterkwartier D1 1 0 2 12 -10
7 Unitas | Perspectief D4 3 0 7 21 -14
E-pupillen poule 034
1 Antilopen | Lancyr Deelen E1 3 5 41 24 17
2 Apeldoorn E1 4 5 29 30 -1
3 Wageningen E1 2 4 25 14 11
4 DVO | Accountor E1 2 2 24 17 7
5 Soesterkwartier E1 0 0 0 0 0
6 Reehorst '45 E1 2 0 11 27 -16
7 De Meeuwen E2 3 0 17 35 -18
E-pupillen poule 039
1 Unitas | Perspectief E1 4 5 33 31 2
2 Spirit E1 2 4 20 12 8
3 SKF E1 3 4 58 23 35
4 De Meeuwen E1 2 3 16 15 1
5 Telstar | Schoonderbeek E1 3 3 20 41 -21
6 MIA E1 4 1 22 27 -5
7 Woudenberg E1 2 0 16 36 -20
E-pupillen poule 040
1 Sparta E1 3 6 47 19 28
2 ODIK E2 2 4 22 12 10
3 Unitas | Perspectief E2 3 4 30 38 -8
4 De Meeuwen E3 3 3 20 28 -8
5 MIA E2 4 3 27 37 -10
6 Antilopen | Lancyr Deelen E3 3 2 38 34 4
7 Woudenberg E3 4 0 23 39 -16
E-pupillen poule 043
1 De Meeuwen E4 4 7 28 9 19
2 Telstar | Schoonderbeek E2 2 4 15 8 7
3 Spirit E4 4 4 17 22 -5
4 Antilopen | Lancyr Deelen E4 3 3 13 15 -2
5 MIA E4 3 2 9 16 -7
6 Unitas | Perspectief E6 4 2 19 23 -4
7 SKF E4 2 0 4 12 -8
E-pupillen poule 044
1 Revival E1 4 5 33 15 18
2 Unitas | Perspectief E8 4 5 15 11 4
3 Spirit E3 2 3 7 4 3
4 Dindoa E3 3 3 8 7 1
5 MIA E7 3 2 10 27 -17
6 ODIK E5 0 0 0 0 0
7 De Meeuwen E5 2 0 9 18 -9
F-pupillen poule 014
1 De Meeuwen F2 2 4 40 14 26
2 ODIK F2 1 2 18 5 13
3 Revival F1 2 2 20 19 1
4 Devinco F1 2 2 13 21 -8
5 KVZ F1 0 0 0 0 0
6 Oost-Arnhem F1 3 0 12 44 -32
F-pupillen poule 019
1 Woudenberg F2 2 4 24 14 10
2 MIA F1 2 4 22 14 8
3 Dindoa F2 2 2 23 14 9
4 Antilopen | Lancyr Deelen F2 3 2 13 29 -16
5 Spirit F1 2 1 15 20 -5
6 De Meeuwen F1 3 1 20 26 -6

Nieuws

02 dec 2021

Alle teams, kratten en bidons van Officebox!

01 dec 2021

Situatie Coronamaatregelen (niet sporten na 17:00 uur)

16 nov 2021

BELANGRIJK BERICHT: CORONA-REGELS

Sponsors

VanPijlen
Bos
20181029 Visgilde
20181029 Veluwe Optiek
20181029 Van Den Brink Aannemer
20181029 VDBS
VanDeKamp
VanDeBrug
20181029 Van Asselt Installatie
59f825550e0e85de8b7942f1a8c9b4ea Sport Inn Topinntown (1)
Rabo
20181029 Smakelijck
20181029 Schipper Mechanisatie
20181029 Brons Schilder
20181029 Ruitenberg
RFS
Roordink
T Rex
Logo Wilmink
20181029 Pasman
20181029 Huifkar
20181029 Morelight
Bor
20181029 Van De Mheen Grondwerken
20181029 Jecor Professioneel
Jansen
20181029 Installatie Mark Posthouwer
InfraPlus
20181029 Horesca Lieferink
G&S
20181029 FIER Architecten
20181029 Ekris
20181029 De Lange Notaris
20181029 De Jong En Laan
20181029 Broekhuis
20181029 Boni
20181029 Bloembinderij Rooze
BBM
Fuite
VanDeMheen
AlexTimmerman

Om deze site goed te laten functioneren maken wij gebruik van cookies. Accepteer deze door op de knop "Accepteer cookies" te klikken.