Standen

Overgangsklasse A
1 NKC '51 1 2 4 32 24 8
2 Sparta 1 2 4 38 35 3
3 OWK 1 2 3 33 30 3
4 Drachten / van der Wiel 1 2 2 36 30 6
5 AVO 1 2 2 40 40 0
6 De Meeuwen 1 2 1 31 34 -3
7 De Hoeve 1 2 0 23 31 -8
8 Nic. / Alfa-college 1 2 0 39 48 -9
Reserve Overgangsklasse A
1 Blauw-Wit 4 2 4 42 24 18
2 LDODK / Rinsma Fashion 3 2 4 40 29 11
3 Sparta 2 2 4 39 28 11
4 DOS '46 3 2 4 34 27 7
5 De Meeuwen 2 2 0 27 34 -7
6 Drachten / van der Wiel 2 2 0 24 32 -8
7 Unitas / Perspectief 3 2 0 29 40 -11
8 Nic. / Alfa-college 2 2 0 28 49 -21
KNKV Reserve 2e klasse F
1 Dindoa 4 2 4 27 24 3
2 DVO / Accountor 4 2 2 35 19 16
3 Amicitia 3 2 2 28 28 0
4 Wageningen 4 2 2 25 25 0
5 Wit-Blauw / Green Organics 3 2 2 24 24 0
6 HKC 2 2 2 18 24 -6
7 De Meeuwen 3 2 2 19 29 -10
8 DOS Kampen / Veltman 2 2 0 27 30 -3
KNKV Reserve 3e klasse G
1 De Meeuwen 4 2 4 54 23 31
2 Oranje Zwart 2 2 3 34 21 13
3 MIA 5 1 2 12 8 4
4 EKCA / CIBOD 2 2 2 29 35 -6
5 Unitas / Perspectief 4 2 2 29 46 -17
6 Elko 2 1 1 11 11 0
7 TOP 2 2 0 29 37 -8
8 Achilles 2 2 0 18 35 -17
Breedtekorfbal Senioren poule 034 (najaar)
1 DWS 4 2 4 27 19 8
2 De Meeuwen 5 1 2 14 12 2
3 ODIK 6 1 0 8 11 -3
4 Antilopen / Lancyr Deelen 6 2 0 23 30 -7
Midweek poule 001 (najaar)
1 De Meeuwen MW1 1 2 14 10 4
2 Sparta MW4 1 2 16 13 3
3 Elburg MW1 1 0 13 16 -3
4 Spirit MW2 1 0 10 14 -4
Midweek poule 021 (najaar)
1 Revival MW1 1 2 17 1 16
2 Synergo MW1 1 2 13 10 3
3 Nova MW2 1 0 10 13 -3
4 De Meeuwen MW2 1 0 1 17 -16
A-junioren Overgangsklasse A
1 De Meeuwen A1 2 4 56 27 29
2 Invicta / Frigro A1 2 4 49 27 22
3 Wageningen A1 2 2 42 36 6
4 OVVO A1 2 2 30 30 0
5 Unitas / Perspectief A1 2 2 29 35 -6
6 DOS '46 A2 2 2 29 37 -8
7 Hoogkerk / Nic. A1 2 0 28 49 -21
8 Oost-Arnhem A1 2 0 22 44 -22
A-junioren 1e klasse C
1 Woudenberg A1 2 4 39 22 17
2 Exakwa A1 2 4 32 26 6
3 Antilopen / Lancyr Deelen A1 2 4 25 19 6
4 EKVA A1 1 1 18 18 0
5 De Meeuwen A2 2 1 28 33 -5
6 Spirit A1 1 0 9 10 -1
7 Dindoa A1 2 0 24 32 -8
8 Victum A1 2 0 24 39 -15
Breedtekorfbal Junioren poule 031 (najaar)
1 Spirit A2 2 4 27 15 12
2 De Meeuwen A3 2 2 18 17 1
3 ODIK A2 2 2 18 21 -3
4 Telstar A2 2 0 18 28 -10
Breedtekorfbal Junioren poule 069 (najaar)
1 Antilopen / Lancyr Deelen A3 2 4 25 6 19
2 DWS A1 2 2 13 15 -2
3 De Meeuwen A4 2 2 13 20 -7
4 MIA A3 2 0 10 20 -10
B-aspiranten Hoofdklasse A
1 Drachten / van der Wiel B1 2 4 47 17 30
2 LDODK / Rinsma Fashion B1 2 4 32 21 11
3 Spirit B1 2 3 32 28 4
4 DOS '46 B1 2 3 27 26 1
5 DOS Kampen / Veltman B1 2 2 24 23 1
6 Unitas / Perspectief B1 2 0 24 30 -6
7 AVO B1 2 0 21 32 -11
8 De Meeuwen B1 2 0 17 47 -30
B-aspiranten 2e klasse F (najaar)
1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen B2 2 4 26 22 4
2 ODIK B1 2 2 21 17 4
3 Sparta B1 2 2 22 24 -2
4 De Meeuwen B2 2 0 15 21 -6
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 061 (najaar)
1 DWS B2 1 2 13 4 9
2 Dindoa B3 1 2 3 2 1
3 De Meeuwen B3 2 1 5 6 -1
4 MIA B3 2 1 7 16 -9
C-aspiranten Hoofdklasse A
1 ASVD | PV Systems C1 2 4 24 10 14
2 LDODK / Rinsma Fashion C1 2 4 20 13 7
3 Amicitia C1 2 2 17 15 2
4 Dindoa C1 2 2 22 22 0
5 De Meeuwen C1 2 2 18 18 0
6 DOS '46 C1 2 2 15 19 -4
7 Heerenveen C1 2 0 10 19 -9
8 CSL C1 2 0 17 27 -10
C-aspiranten 2e klasse C (najaar)
1 Rood-Wit C1 2 4 15 8 7
2 De Meeuwen C2 2 2 13 13 0
3 Dindoa C2 2 1 10 13 -3
4 Elburg C1 2 1 11 15 -4
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 011 (najaar)
1 Unitas / Perspectief C2 2 3 12 7 5
2 Telstar C2 2 3 14 12 2
3 De Meeuwen C3 2 2 9 10 -1
4 Spirit C2 2 0 3 9 -6
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 044 (najaar)
1 Sparta C2 2 4 19 8 11
2 Antilopen / Lancyr Deelen C2 2 2 10 15 -5
3 De Meeuwen C4 2 1 15 16 -1
4 Dindoa C4 2 1 14 19 -5
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 097 (najaar)
1 Telstar C4 2 4 12 4 8
2 Sparta C4 2 2 9 8 1
3 Spirit C5 2 2 4 6 -2
4 De Meeuwen C5 2 0 2 9 -7
D-pupillen Hoofdklasse C (najaar)
1 Unitas / Perspectief D1 2 3 25 20 5
2 OVVO D1 2 3 18 13 5
3 Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1 1 2 10 5 5
4 De Meeuwen D1 2 2 20 20 0
5 DVO / Accountor D1 2 2 14 16 -2
6 Dindoa D1 1 0 6 9 -3
7 Telstar D1 2 0 8 18 -10
Breedtekorfbal D-pupillen poule 009 (najaar)
1 DOS Kampen / Veltman D1 2 2 14 11 3
2 Rood-Wit D1 2 2 9 9 0
3 Unitas / Perspectief D2 2 2 13 14 -1
4 De Meeuwen D2 2 2 9 11 -2
Breedtekorfbal D-pupillen poule 039 (najaar)
1 Hellas '63 D1 2 4 14 8 6
2 Exakwa D2 2 4 13 8 5
3 De Meeuwen D3 2 0 8 11 -3
4 Dindoa D2 2 0 8 16 -8
Breedtekorfbal D-pupillen poule 060 (najaar)
1 Sparta D2 2 4 13 5 8
2 ODIK D2 2 2 13 14 -1
3 De Meeuwen D4 2 2 3 7 -4
4 MIA D3 2 0 8 11 -3
Breedtekorfbal D-pupillen poule 070 (najaar)
1 Telstar D3 2 4 26 12 14
2 Wolderwijd D1 2 3 12 9 3
3 Spirit D2 2 1 12 20 -8
4 De Meeuwen D5 2 0 9 18 -9
E-pupillen poule 003 (najaar)
1 Dindoa E1 2 4 16 13 3
2 Unitas / Perspectief E1 2 2 14 14 0
3 SKF E1 2 1 17 18 -1
4 De Meeuwen E1 2 1 17 19 -2
E-pupillen poule 016 (najaar)
1 MIA E2 2 4 35 2 33
2 Rood-Wit E1 2 4 30 9 21
3 Sparta E1 2 0 3 26 -23
4 De Meeuwen E2 2 0 8 39 -31
E-pupillen poule 050 (najaar)
1 Spirit E1 2 3 35 7 28
2 ODIK E1 2 3 27 12 15
3 Unitas / Perspectief E3 2 2 12 21 -9
4 De Meeuwen E4 2 0 1 35 -34
E-pupillen poule 061 (najaar)
1 De Meeuwen E3 2 4 28 4 24
2 Spirit E4 2 2 5 23 -18
3 Dindoa E5 2 1 2 4 -2
4 Telstar E2 2 1 3 7 -4
E-pupillen poule 111 (najaar)
1 Wolderwijd E1 2 4 18 1 17
2 Soesterkwartier E1 2 2 2 12 -10
3 De Meeuwen E5 2 1 3 4 -1
4 Telstar E3 2 1 3 9 -6
F-pupillen poule 031 (najaar)
1 De Meeuwen F1 2 4 23 8 15
2 Wit-Blauw / Green Organics F2 2 2 16 20 -4
3 Rood-Wit F1 2 2 10 17 -7
4 Unitas / Perspectief F2 2 0 14 18 -4
F-pupillen poule 071 (najaar)
1 De Meeuwen F2 2 3 21 12 9
2 Antilopen / Lancyr Deelen F2 2 3 24 17 7
3 MIA F3 2 1 9 16 -7
4 Exakwa F1 2 1 4 13 -9

Nieuws

10 sep 2019

De Meeuwen A1 wint ruim in het hoge Noorden

01 sep 2019

Nieuwe schema’s geplaatst

21 aug 2019

Trainers & trainingstijden 2019-2020

Sponsors

20181029 Simpel
20181029 AH
VanPijlen
20181029 Wencop
Bos
Waaijenberg
20181029 Visgilde
GertVanBeek
20181029 Veluwe Optiek
20181029 Van Den Brink Aannemer
20181029 VDBS
VanDeKamp
VanDeBrug
20181029 Van Asselt Installatie
Valinta
59f825550e0e85de8b7942f1a8c9b4ea Sport Inn Topinntown (1)
20181029 Smink Horecagroothandel
20181029 Office Box
20181030 Logo De Roos
Rabo
20181029 Smakelijck
20181029 Schipper Mechanisatie
20181029 Brons Schilder
20181029 Ruitenberg
RFS
20181029 Royal Fashion
Roordink
T Rex
Plus
20181029 Pasman
20181029 Huifkar
20181029 Morelight
Bor
20181029 Lubbersen Accountant
20181029 Van De Mheen Grondwerken
Jp
20181029 Jecor Professioneel
Jansen
JacBongers
JVanDeKraats
20181029 Installatie Mark Posthouwer
InfraPlus
20181029 Inclusief Gresbo
20181029 Horesca Lieferink
20181029 Guliker
G&S
20181029 FIER Architecten
20181029 Hans Ernsten
20181029 Ekris
DeOntzorgerij
20181029 De Muur
20181029 De Lange Notaris
20181029 De Jong En Laan
20181029 Broekhuis
20181029 Boni
20181029 Bloembinderij Rooze
BBM
20181029 Knevel
Fuite
20181029 BenP Special Food
VanDeMheen
AlexTimmerman
Accnt
20181029 9292 Reisinfo
3medical

Om deze site goed te laten functioneren maken wij gebruik van cookies. Accepteer deze door op de knop "Accepteer cookies" te klikken.