Uitslagen

week 20 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019

25/05 15:30 Oost-Arnhem 1 - De Meeuwen 1 17 - 16
25/05 14:00 Nic. / Alfa-college 4 - De Meeuwen 2 12 - 14
25/05 14:30 De Meeuwen 3 - DOS '46 4 24 - 14
20/05 20:15 AVO 3 - De Meeuwen 3 19 - 11
23/05 20:30 De Meeuwen 4 - Apeldoorn 2 13 - 16
25/05 11:15 Dindoa 6 - De Meeuwen 5 10 - 11
25/05 11:30 Drachten / van der Wiel A1 - De Meeuwen A1 7 - 25
25/05 12:15 Rood-Wit A1 - De Meeuwen A2 19 - 16
21/05 19:30 Oranje Zwart A1 - De Meeuwen A2 8 - 18
25/05 12:15 De Meeuwen A3 - Exakwa A2 12 - 13
25/05 10:45 De Meeuwen A4 - Sparta A2 10 - 14
25/05 10:45 De Meeuwen B1 - DOS '46 B1 17 - 20
25/05 12:30 Elburg B1 - De Meeuwen B2 13 - 7
25/05 10:45 Apeldoorn B2 - De Meeuwen B3 12 - 10
25/05 10:00 KVZ C1 - De Meeuwen C1 12 - 18
25/05 10:00 De Meeuwen C2 - Apeldoorn C1 8 - 15
25/05 11:30 MIA C2 - De Meeuwen C3 7 - 9
25/05 10:00 Antilopen / Lancyr Deelen C2 - De Meeuwen C4 5 - 4
25/05 11:45 De Meeuwen C5 - Spirit C3 7 - 4
25/05 09:30 De Meeuwen C6 - MIA C4 2 - 6
25/05 09:45 De Meeuwen D1 - Dindoa D1 19 - 11
25/05 10:00 Nova D1 - De Meeuwen D2 7 - 12
25/05 10:15 Spirit D2 - De Meeuwen D3 7 - 8
25/05 09:30 De Meeuwen D4 - Unitas / Perspectief D3 4 - 3
25/05 11:45 De Meeuwen D5 - Wolderwijd D1 4 - 9
25/05 09:30 Dindoa E1 - De Meeuwen E1 12 - 7
25/05 10:00 De Meeuwen E2 - Telstar E2 7 - 3
25/05 11:00 ODIK E4 - De Meeuwen E3 10 - 12
25/05 09:00 De Meeuwen E4 - Spirit E4 22 - 10
25/05 10:00 De Meeuwen E5 - Sparta E3 2 - 4
25/05 10:10 Dalto / Klaverblad Verzekeringen F1 - De Meeuwen F1 4 - 9
25/05 09:00 Elburg F1 - De Meeuwen F2 25 - 12
25/05 09:00 De Meeuwen F3 - ODIK F2 9 - 7
25/05 10:15 Rood-Wit F2 - De Meeuwen F4 20 - 20
22/05 20:15 De Meeuwen MW1 - Sparta MW4 24 - 16
22/05 20:15 MIA MW2 - De Meeuwen MW2 1 - 12

week 19 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019

18/05 16:00 De Meeuwen 1 - KCC / SO natural 1 17 - 29
18/05 14:15 De Meeuwen 2 - Amicitia 2 20 - 12
18/05 12:30 Amicitia 3 - De Meeuwen 4 13 - 15
18/05 12:30 De Meeuwen 5 - Dindoa 6 9 - 22
18/05 12:30 De Meeuwen A1 - LDODK / Rinsma Fashion A1 12 - 20
18/05 11:00 De Meeuwen A2 - Unitas / Perspectief A2 14 - 10
18/05 12:30 Exakwa A2 - De Meeuwen A3 13 - 9
18/05 11:00 Sparta A2 - De Meeuwen A4 12 - 11
18/05 13:00 Antilopen / Lancyr Deelen B1 - De Meeuwen B1 11 - 26
18/05 11:45 De Meeuwen B2 - Elburg B1 15 - 8
18/05 10:15 De Meeuwen B3 - Apeldoorn B2 10 - 13
18/05 10:45 De Meeuwen C1 - CSL C1 10 - 20
18/05 10:00 Apeldoorn C1 - De Meeuwen C2 12 - 6
18/05 11:45 De Meeuwen C3 - MIA C2 15 - 8
18/05 10:45 De Meeuwen C4 - Antilopen / Lancyr Deelen C2 4 - 12
18/05 09:15 Spirit C3 - De Meeuwen C5 6 - 7
18/05 10:00 MIA C4 - De Meeuwen C6 7 - 3
18/05 09:30 Dindoa D1 - De Meeuwen D1 6 - 16
18/05 09:30 De Meeuwen D2 - Woudenberg D1 15 - 4
18/05 09:15 De Meeuwen D3 - Spirit D2 5 - 13
18/05 10:00 Unitas / Perspectief D3 - De Meeuwen D4 11 - 11
18/05 12:00 Wolderwijd D1 - De Meeuwen D5 9 - 6
18/05 09:00 De Meeuwen E1 - Dindoa E1 22 - 11
18/05 10:00 Telstar E2 - De Meeuwen E2 7 - 5
18/05 10:00 De Meeuwen E3 - ODIK E4 17 - 11
18/05 09:00 Sparta E3 - De Meeuwen E5 7 - 6
18/05 11:00 De Meeuwen F1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen F1 18 - 6
18/05 10:00 De Meeuwen F2 - Elburg F1 10 - 18
18/05 10:00 ODIK F2 - De Meeuwen F3 7 - 7
18/05 09:00 De Meeuwen F4 - Rood-Wit F2 14 - 9
15/05 20:15 De Meeuwen MW2 - MIA MW2 17 - 8

week 18 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019

11/05 15:30 De Meeuwen 1 - SCO 1 11 - 23
11/05 14:00 De Meeuwen 2 - SCO 3 21 - 12
11/05 15:15 Apollo 2 - De Meeuwen 3 9 - 14
11/05 12:30 Wit-Blauw / Green Organics 3 - De Meeuwen 4 14 - 15
11/05 12:30 De Meeuwen 5 - Sparta 3 6 - 13
11/05 12:30 De Meeuwen A1 - DOS '46 A2 28 - 17
11/05 11:00 De Meeuwen A2 - Elburg A1 14 - 12
11/05 12:00 Hellas '63 A1 - De Meeuwen A3 15 - 5
11/05 11:15 Spirit A3 - De Meeuwen A4 6 - 9
11/05 11:00 LDODK / Rinsma Fashion B1 - De Meeuwen B1 12 - 15
11/05 11:30 Rood-Wit B1 - De Meeuwen B2 13 - 8
11/05 12:00 De Meeuwen B3 - Regio '72 B1 3 - 9
11/05 11:15 Heerenveen C1 - De Meeuwen C1 13 - 11
11/05 12:15 Unitas / Perspectief C2 - De Meeuwen C3 6 - 10
11/05 11:15 Telstar C2 - De Meeuwen C4 3 - 11
11/05 11:00 De Meeuwen C5 - Unitas / Perspectief C3 5 - 4
11/05 11:15 De Meeuwen C6 - Telstar C3 3 - 5
11/05 10:00 De Meeuwen D1 - DVO / Accountor D1 15 - 7
11/05 09:45 De Meeuwen D2 - Synergo D1 8 - 11
11/05 12:15 Unitas / Perspectief D2 - De Meeuwen D3 5 - 6
11/05 10:00 De Meeuwen D4 - Rood-Wit D2 9 - 16
11/05 12:30 Exakwa D5 - De Meeuwen D5 1 - 5
11/05 11:00 MIA E2 - De Meeuwen E1 12 - 15
11/05 10:00 De Meeuwen E2 - MIA E7 9 - 8
11/05 09:00 De Meeuwen E3 - Spirit E2 6 - 7
11/05 10:00 Unitas / Perspectief E4 - De Meeuwen E4 10 - 14
11/05 10:00 MIA E3 - De Meeuwen E5 16 - 13
11/05 11:00 Unitas / Perspectief F1 - De Meeuwen F2 20 - 11
11/05 10:00 De Meeuwen F3 - Sparta F2 10 - 9
11/05 11:00 De Meeuwen F4 - Elburg F2 5 - 8
08/05 20:15 De Meeuwen MW1 - Spirit MW2 18 - 17

week 16 : van dinsdag 23 april 2019 t/m maandag 29 april 2019

24/04 20:30 Dindoa MW1 - De Meeuwen MW1 9 - 23
24/04 20:15 De Meeuwen MW2 - Soesterkwartier / Antilopen MW1 17 - 9

week 15 : van dinsdag 16 april 2019 t/m maandag 22 april 2019

20/04 17:00 Wageningen 1 - De Meeuwen 1 18 - 13
20/04 14:30 AVO 2 - De Meeuwen 2 8 - 12
20/04 15:30 De Meeuwen 3 - Hoogkerk 3 10 - 12
20/04 14:00 De Meeuwen 4 - Wageningen 4 16 - 10
20/04 17:00 Antilopen / Lancyr Deelen 7 - De Meeuwen 5 10 - 5
20/04 13:00 AVO A2 - De Meeuwen A1 10 - 22
20/04 12:15 De Meeuwen A3 - DOS Kampen / Veltman A2 10 - 12
20/04 10:45 De Meeuwen A4 - Huizen A2 8 - 6
20/04 10:45 De Meeuwen B1 - DOS Kampen / Veltman B1 19 - 17
20/04 12:15 De Meeuwen B2 - Tweemaal Zes B1 7 - 12
20/04 11:00 Sparta B2 - De Meeuwen B3 12 - 4
20/04 09:45 De Meeuwen C1 - Spirit C1 20 - 8
20/04 10:45 De Meeuwen C2 - Rood-Wit C1 8 - 7
20/04 10:45 De Meeuwen C3 - Dindoa C2 2 - 11
20/04 12:00 De Meeuwen C4 - DWS C1 2 - 7
20/04 12:30 Exakwa C4 - De Meeuwen C5 6 - 2
20/04 10:00 Sparta C3 - De Meeuwen C6 2 - 5
20/04 14:00 SKF D1 - De Meeuwen D1 10 - 12
20/04 09:30 ODIK D1 - De Meeuwen D2 8 - 10
20/04 09:30 De Meeuwen D3 - Dindoa D2 9 - 8
20/04 10:00 Elburg D1 - De Meeuwen D4 4 - 2
20/04 09:30 De Meeuwen D5 - Dindoa D4 4 - 7
20/04 10:00 De Meeuwen E1 - Unitas / Perspectief E1 9 - 5
20/04 10:00 Unitas / Perspectief E3 - De Meeuwen E2 7 - 15
20/04 11:00 Unitas / Perspectief E2 - De Meeuwen E3 11 - 14
20/04 09:00 De Meeuwen E4 - Sparta E4 8 - 10
20/04 10:00 De Meeuwen E5 - ODIK E2 9 - 8
20/04 11:30 ODIK F1 - De Meeuwen F1 5 - 13
20/04 09:00 De Meeuwen F2 - Hellas '63 F1 10 - 4
20/04 09:30 Spirit F2 - De Meeuwen F3 8 - 8
20/04 11:30 Wolderwijd F2 - De Meeuwen F4 5 - 1

week 44 : van dinsdag 30 oktober 2018 t/m maandag 5 november 2018

03/11 14:00 De Meeuwen 3 - AVO 3 10 - 21

week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018

27/10 15:30 De Meeuwen 1 - Groen Geel 1 18 - 20
27/10 14:00 De Meeuwen 2 - AKC 2 26 - 13
27/10 15:30 Swift 2 - De Meeuwen 3 12 - 12
27/10 14:00 KVZ 2 - De Meeuwen 4 22 - 11
27/10 12:30 De Meeuwen A1 - Hoogkerk / Nic. A1 21 - 15
27/10 11:00 De Meeuwen A2 - KIOS A1 26 - 15
27/10 12:15 ASVD | PV Systems B1 - De Meeuwen B1 8 - 27
27/10 12:00 LDODK / Rinsma Fashion C1 - De Meeuwen C1 11 - 5

week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018

20/10 15:30 De Meeuwen 1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1 22 - 17
20/10 14:00 De Meeuwen 2 - OWK 2 18 - 16
20/10 15:30 KZ / Thermo4U 4 - De Meeuwen 3 24 - 11
20/10 14:00 DOS-WK 2 - De Meeuwen 4 10 - 25
20/10 12:30 De Meeuwen A1 - Wageningen A1 23 - 19
20/10 11:00 De Meeuwen A2 - Juventa A1 19 - 10
20/10 11:30 AVO B1 - De Meeuwen B1 28 - 14
20/10 13:00 DOS '46 C1 - De Meeuwen C1 4 - 14
20/10 10:00 Antilopen / Lancyr Deelen D4 - De Meeuwen D4 2 - 9
20/10 11:30 ASVD | PV Systems F1 - De Meeuwen F2 7 - 15
16/10 20:50 Sparta MW2 - De Meeuwen MW1 17 - 17
17/10 19:30 Spirit MW1 - De Meeuwen MW2 9 - 11
17/10 20:15 De Meeuwen MW3 - DWS MW1 12 - 15

week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018

13/10 16:00 OVVO / De Kroon 1 - De Meeuwen 1 10 - 17
13/10 14:00 KIOS 2 - De Meeuwen 2 12 - 12
13/10 14:15 De Meeuwen 3 - ZKC '19 2 17 - 18
13/10 15:45 De Meeuwen 4 - NKC '51 2 16 - 15
13/10 12:15 De Meeuwen 5 - Unitas / Perspectief 5 14 - 11
13/10 13:00 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2 - De Meeuwen A1 20 - 25
13/10 12:00 Dindoa A2 - De Meeuwen A2 7 - 7
13/10 16:30 Wageningen A3 - De Meeuwen A3 6 - 11
13/10 10:30 De Meeuwen A4 - Spirit A3 6 - 7
13/10 12:30 De Meeuwen B1 - Unitas / Perspectief B1 11 - 12
13/10 11:15 De Meeuwen B2 - Elburg B1 7 - 4
13/10 11:30 De Meeuwen B3 - Unitas / Perspectief B3 6 - 4
13/10 10:15 De Meeuwen B4 - Woudenberg B2 0 - 10
13/10 10:15 De Meeuwen C1 - ASVD | PV Systems C1 8 - 7
13/10 09:30 De Meeuwen C2 - Elburg C1 6 - 1
13/10 10:30 De Meeuwen C3 - Dindoa C2 6 - 4
13/10 11:00 Unitas / Perspectief C3 - De Meeuwen C4 4 - 4
13/10 12:30 Antilopen / Lancyr Deelen C2 - De Meeuwen C5 7 - 3
13/10 11:00 Sparta C2 - De Meeuwen C6 20 - 0
13/10 12:00 ASVD | PV Systems D1 - De Meeuwen D1 7 - 10
13/10 09:15 De Meeuwen D2 - MIA D1 1 - 12
13/10 09:00 Spirit D2 - De Meeuwen D3 8 - 3
13/10 09:15 De Meeuwen D4 - Spirit D4 8 - 3
13/10 10:00 Unitas / Perspectief D4 - De Meeuwen D5 10 - 4
13/10 10:00 De Meeuwen E1 - Unitas / Perspectief E2 4 - 9
13/10 10:00 De Meeuwen E2 - Wageningen E5 7 - 0
13/10 10:00 ODIK E4 - De Meeuwen E3 5 - 10
13/10 10:00 Spirit E3 - De Meeuwen E4 2 - 6
13/10 11:00 De Meeuwen E5 - Exakwa E3 7 - 2
13/10 09:00 De Meeuwen F1 - MIA F1 7 - 11
13/10 09:30 Dindoa F2 - De Meeuwen F3 7 - 10
10/10 20:15 De Meeuwen MW1 - Spirit MW2 16 - 12
10/10 20:15 De Meeuwen MW2 - MIA MW2 17 - 11
10/10 20:00 Revival MW1 - De Meeuwen MW3 15 - 12

week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018

06/10 15:30 De Meeuwen 1 - Oost-Arnhem 1 18 - 24
06/10 14:00 De Meeuwen 2 - Nic. / Alfa-college 4 24 - 19
06/10 13:15 DOS '46 4 - De Meeuwen 3 15 - 15
06/10 14:00 Apeldoorn 2 - De Meeuwen 4 15 - 13
06/10 13:30 Dindoa 7 - De Meeuwen 5 14 - 9
06/10 12:30 De Meeuwen A1 - Drachten / van der Wiel A1 32 - 4
06/10 11:00 De Meeuwen A2 - Rood-Wit A1 18 - 12
06/10 12:15 De Meeuwen A3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen A3 12 - 10
06/10 11:00 ODIK A2 - De Meeuwen A4 13 - 4
06/10 12:00 DOS '46 B1 - De Meeuwen B1 24 - 12
06/10 12:15 Exakwa B1 - De Meeuwen B2 23 - 9
06/10 13:00 Spirit B3 - De Meeuwen B3 11 - 6
06/10 10:45 Antilopen / Lancyr Deelen B4 - De Meeuwen B4 8 - 14
06/10 11:15 De Meeuwen C1 - KVZ C1 12 - 9
06/10 09:35 Rood-Wit C1 - De Meeuwen C2 7 - 8
06/10 10:00 ODIK C1 - De Meeuwen C3 13 - 7
06/10 09:45 De Meeuwen C4 - ODIK C2 4 - 9
06/10 10:45 De Meeuwen C5 - DWS C1 4 - 5
06/10 11:45 De Meeuwen C6 - Revival C1 4 - 6
06/10 10:00 De Meeuwen D1 - Dindoa D1 13 - 7
06/10 10:00 Spirit D1 - De Meeuwen D2 16 - 4
06/10 09:45 De Meeuwen D3 - Antilopen / Lancyr Deelen D2 5 - 9
06/10 10:00 Dindoa D4 - De Meeuwen D4 1 - 16
06/10 09:15 De Meeuwen D5 - Revival D1 2 - 9
06/10 11:00 Telstar E1 - De Meeuwen E1 7 - 6
06/10 11:00 ODIK E1 - De Meeuwen E2 13 - 6
06/10 10:00 De Meeuwen E3 - MIA E5 22 - 1
06/10 09:00 De Meeuwen E4 - Dindoa E2 4 - 25
06/10 09:00 Sparta E3 - De Meeuwen E5 5 - 3
06/10 10:00 Telstar F1 - De Meeuwen F1 11 - 13
06/10 10:00 De Meeuwen F2 - MIA F2 11 - 11
06/10 09:00 De Meeuwen F3 - Telstar F2 11 - 1
03/10 20:15 De Meeuwen MW1 - Elburg MW1 20 - 14
03/10 20:00 Hellas '63 MW1 - De Meeuwen MW2 13 - 7
03/10 20:15 Unitas / Perspectief MW1 - De Meeuwen MW3 6 - 6

week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018

29/09 15:30 KCC / SO natural 1 - De Meeuwen 1 24 - 12
29/09 13:50 Amicitia 2 - De Meeuwen 2 14 - 15
29/09 17:00 De Meeuwen 4 - Amicitia 3 12 - 15
29/09 15:30 Spirit 4 - De Meeuwen 5 14 - 13
29/09 13:00 LDODK / Rinsma Fashion A1 - De Meeuwen A1 20 - 14
29/09 12:30 Unitas / Perspectief A2 - De Meeuwen A2 9 - 20
29/09 11:30 De Meeuwen A3 - Hellas '63 A1 6 - 12
29/09 12:30 Apeldoorn A3 - De Meeuwen A4 12 - 5
29/09 12:30 De Meeuwen B1 - Antilopen / Lancyr Deelen B1 17 - 7
29/09 11:15 De Meeuwen B2 - Tweemaal Zes B1 7 - 19
29/09 11:45 De Meeuwen B3 - Hellas '63 B3 9 - 5
29/09 11:30 Unitas / Perspectief B2 - De Meeuwen B4 11 - 1
29/09 11:00 CSL C1 - De Meeuwen C1 12 - 5
29/09 10:00 De Meeuwen C2 - Tweemaal Zes C1 8 - 4
29/09 10:00 MIA C2 - De Meeuwen C3 5 - 1
29/09 10:45 De Meeuwen C4 - Spirit C2 2 - 4
29/09 09:30 De Meeuwen C5 - Hellas '63 C2 15 - 2
29/09 12:30 Spirit C3 - De Meeuwen C6 8 - 5
29/09 10:45 Unitas / Perspectief D1 - De Meeuwen D1 5 - 22
29/09 10:00 Sparta D1 - De Meeuwen D2 15 - 0
29/09 09:30 De Meeuwen D3 - Apeldoorn D2 15 - 7
29/09 10:30 De Meeuwen D4 - Antilopen / Lancyr Deelen D4 12 - 3
29/09 11:00 MIA D4 - De Meeuwen D5 2 - 11
29/09 09:00 Sparta E1 - De Meeuwen E1 14 - 6
29/09 11:00 MIA E3 - De Meeuwen E2 10 - 9
29/09 11:00 De Meeuwen E3 - Spirit E5 12 - 1
29/09 09:00 De Meeuwen E4 - Sparta E2 3 - 18
29/09 10:00 De Meeuwen E5 - Unitas / Perspectief E5 5 - 18
29/09 09:00 De Meeuwen F1 - Unitas / Perspectief F1 21 - 0
29/09 10:00 De Meeuwen F2 - Sparta Z F1 0 - 29
29/09 09:00 Spirit F1 - De Meeuwen F3 12 - 4
26/09 19:45 Elburg MW1 - De Meeuwen MW1 15 - 17
26/09 20:15 De Meeuwen MW2 - Hellas '63 MW1 16 - 14
26/09 20:15 De Meeuwen MW3 - Unitas / Perspectief MW1 12 - 8

week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018

22/09 19:00 SCO 1 - De Meeuwen 1 18 - 15
22/09 17:30 SCO 3 - De Meeuwen 2 16 - 17
22/09 15:30 De Meeuwen 3 - Apollo 2 14 - 13
22/09 14:00 De Meeuwen 4 - Wit-Blauw / Green Organics 3 22 - 15
22/09 12:30 De Meeuwen 5 - Spirit 4 8 - 6
22/09 12:00 DOS '46 A2 - De Meeuwen A1 19 - 16
22/09 12:30 Elburg A1 - De Meeuwen A2 10 - 15
22/09 12:30 Hellas '63 A1 - De Meeuwen A3 10 - 5
22/09 11:00 De Meeuwen A4 - Apeldoorn A3 7 - 14
22/09 12:30 De Meeuwen B1 - LDODK / Rinsma Fashion B1 25 - 10
22/09 10:00 Tweemaal Zes B1 - De Meeuwen B2 17 - 10
22/09 11:15 Hellas '63 B3 - De Meeuwen B3 7 - 12
22/09 13:15 De Meeuwen B4 - Unitas / Perspectief B2 2 - 11
22/09 11:30 De Meeuwen C1 - Heerenveen C1 7 - 10
22/09 11:30 Tweemaal Zes C1 - De Meeuwen C2 9 - 6
22/09 11:15 De Meeuwen C3 - MIA C2 7 - 4
22/09 12:30 Spirit C2 - De Meeuwen C4 5 - 7
22/09 11:30 Hellas '63 C2 - De Meeuwen C5 2 - 10
22/09 09:30 De Meeuwen C6 - Spirit C3 3 - 6
22/09 09:30 De Meeuwen D1 - Unitas / Perspectief D1 13 - 0
22/09 09:30 De Meeuwen D2 - Sparta D1 3 - 9
22/09 11:00 Apeldoorn D2 - De Meeuwen D3 1 - 5
22/09 10:30 De Meeuwen D5 - MIA D4 5 - 0
22/09 10:00 De Meeuwen E1 - Sparta E1 13 - 10
22/09 09:00 De Meeuwen E2 - MIA E3 6 - 4
22/09 10:00 Spirit E5 - De Meeuwen E3 5 - 4
22/09 09:00 Sparta E2 - De Meeuwen E4 15 - 4
22/09 10:00 Unitas / Perspectief E5 - De Meeuwen E5 8 - 4
22/09 09:00 Unitas / Perspectief F1 - De Meeuwen F1 2 - 17
22/09 10:00 Sparta N F1 - De Meeuwen F2 22 - 2
22/09 09:00 De Meeuwen F3 - Spirit F1 5 - 11
19/09 20:15 De Meeuwen MW1 - Sparta MW2 17 - 17
19/09 20:15 De Meeuwen MW2 - Spirit MW1 7 - 8
19/09 20:00 DWS MW1 - De Meeuwen MW3 13 - 7

week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018

15/09 15:30 De Meeuwen 1 - Wageningen 1 18 - 14
15/09 14:00 De Meeuwen 2 - AVO 2 19 - 17
15/09 13:50 Hoogkerk 3 - De Meeuwen 3 14 - 12
15/09 17:30 Wageningen 4 - De Meeuwen 4 12 - 15
15/09 13:30 Unitas / Perspectief 5 - De Meeuwen 5 7 - 8
15/09 12:30 De Meeuwen A1 - AVO A2 31 - 12
15/09 11:00 De Meeuwen A2 - Oranje Zwart A1 20 - 12
15/09 11:45 De Meeuwen A3 - Wageningen A3 10 - 8
15/09 14:00 Spirit A3 - De Meeuwen A4 16 - 9
15/09 11:15 DOS Kampen / Veltman B1 - De Meeuwen B1 15 - 15
15/09 12:00 Elburg B1 - De Meeuwen B2 12 - 5
15/09 13:00 Unitas / Perspectief B3 - De Meeuwen B3 2 - 14
15/09 11:15 Woudenberg B2 - De Meeuwen B4 22 - 1
15/09 10:30 Spirit C1 - De Meeuwen C1 2 - 20
15/09 11:00 Elburg C1 - De Meeuwen C2 6 - 10
15/09 10:00 Dindoa C2 - De Meeuwen C3 8 - 5
15/09 10:30 De Meeuwen C4 - Unitas / Perspectief C3 5 - 1
15/09 09:30 De Meeuwen C5 - Antilopen / Lancyr Deelen C2 3 - 5
15/09 11:45 De Meeuwen C6 - Sparta C2 3 - 8
15/09 10:00 De Meeuwen D1 - ASVD | PV Systems D1 17 - 5
15/09 10:00 MIA D1 - De Meeuwen D2 6 - 4
15/09 09:30 De Meeuwen D3 - Spirit D2 6 - 7
15/09 09:00 Spirit D4 - De Meeuwen D4 0 - 12
15/09 10:30 De Meeuwen D5 - Unitas / Perspectief D4 5 - 4
15/09 10:00 Unitas / Perspectief E2 - De Meeuwen E1 12 - 7
15/09 09:00 Wageningen E5 - De Meeuwen E2 5 - 8
15/09 10:00 De Meeuwen E3 - ODIK E4 11 - 3
15/09 10:00 De Meeuwen E4 - Spirit E3 3 - 3
15/09 11:00 Exakwa E3 - De Meeuwen E5 2 - 4
15/09 10:00 MIA F1 - De Meeuwen F1 11 - 8
15/09 09:00 De Meeuwen F2 - DOS Kampen / Veltman F1 11 - 8
15/09 09:00 De Meeuwen F3 - Dindoa F2 9 - 0
12/09 21:00 Spirit MW2 - De Meeuwen MW1 24 - 15
12/09 20:15 MIA MW2 - De Meeuwen MW2 12 - 12
12/09 20:15 De Meeuwen MW3 - Revival MW1 10 - 19

week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018

08/09 16:00 Groen Geel 1 - De Meeuwen 1 16 - 12
08/09 15:00 AKC 2 - De Meeuwen 2 13 - 12
08/09 15:30 De Meeuwen 3 - Swift 2 10 - 15
08/09 14:00 De Meeuwen 4 - KVZ 2 17 - 10
08/09 12:30 De Meeuwen 5 - Dindoa 7 6 - 12
08/09 13:00 Hoogkerk / Nic. A1 - De Meeuwen A1 14 - 15
08/09 15:00 KIOS A1 - De Meeuwen A2 17 - 21
08/09 12:45 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A3 - De Meeuwen A3 14 - 8
08/09 10:45 De Meeuwen A4 - ODIK A2 4 - 12
08/09 10:00 De Meeuwen B1 - ASVD | PV Systems B1 17 - 10
08/09 12:00 De Meeuwen B2 - Exakwa B1 6 - 6
08/09 10:45 De Meeuwen B3 - Spirit B3 3 - 8
08/09 12:15 De Meeuwen B4 - Antilopen / Lancyr Deelen B4 7 - 8
08/09 10:30 De Meeuwen C1 - LDODK / Rinsma Fashion C1 9 - 10
08/09 09:30 De Meeuwen C2 - Rood-Wit C1 4 - 6
08/09 11:30 De Meeuwen C3 - ODIK C1 2 - 7
08/09 10:00 ODIK C2 - De Meeuwen C4 5 - 5
08/09 11:00 DWS C1 - De Meeuwen C5 4 - 3
08/09 11:30 Revival C1 - De Meeuwen C6 7 - 2
08/09 10:00 Dindoa D1 - De Meeuwen D1 4 - 9
08/09 09:30 De Meeuwen D2 - Spirit D1 3 - 17
08/09 13:10 Antilopen / Lancyr Deelen D2 - De Meeuwen D3 5 - 7
08/09 09:30 De Meeuwen D4 - Dindoa D4 17 - 3
08/09 09:30 Revival D1 - De Meeuwen D5 14 - 1
08/09 10:30 De Meeuwen E1 - Telstar E1 16 - 9
08/09 09:15 De Meeuwen E2 - ODIK E1 7 - 12
08/09 09:00 MIA E5 - De Meeuwen E3 1 - 17
08/09 11:00 Dindoa E2 - De Meeuwen E4 8 - 0
08/09 10:30 De Meeuwen E5 - Sparta E3 1 - 7
08/09 09:15 De Meeuwen F1 - Telstar F1 17 - 5
08/09 10:00 Dindoa F1 - De Meeuwen F2 13 - 1
08/09 10:00 Telstar F2 - De Meeuwen F3 2 - 9

Nieuws

17 mei 2019

#MeeuwenGROEI

13 mei 2019

Zwemmen bij de Eemhof

12 mei 2019

SCO geeft de Meeuwen les in effectiviteit

Sponsors

20181029 Simpel
20181029 AH
VanPijlen
20181029 Wencop
Bos
Waaijenberg
20181029 Visgilde
GertVanBeek
20181029 Veluwe Optiek
20181029 Van Den Brink Aannemer
20181029 VDBS
VanDeKamp
VanDeBrug
20181029 Van Asselt Installatie
Valinta
59f825550e0e85de8b7942f1a8c9b4ea Sport Inn Topinntown (1)
20181029 Smink Horecagroothandel
20181029 Office Box
20181030 Logo De Roos
Rabo
20181029 Smakelijck
20181029 Schipper Mechanisatie
20181029 Brons Schilder
20181029 Ruitenberg
RFS
20181029 Royal Fashion
Roordink
T Rex
Plus
20181029 Pasman
20181029 Huifkar
20181029 Morelight
Bor
20181029 Lubbersen Accountant
20181029 Van De Mheen Grondwerken
Jp
20181029 Jecor Professioneel
Jansen
JacBongers
JVanDeKraats
20181029 Installatie Mark Posthouwer
InfraPlus
20181029 Inclusief Gresbo
20181029 Horesca Lieferink
20181029 Guliker
G&S
20181029 FIER Architecten
20181029 Hans Ernsten
20181029 Ekris
DeOntzorgerij
20181029 De Muur
20181029 De Lange Notaris
20181029 De Jong En Laan
20181029 Broekhuis
20181029 Boni
20181029 Bloembinderij Rooze
BBM
20181029 Knevel
Fuite
20181029 BenP Special Food
VanDeMheen
AlexTimmerman
Accnt
20181029 9292 Reisinfo
3medical

Om deze site goed te laten functioneren maken wij gebruik van cookies. Accepteer deze door op de knop "Accepteer cookies" te klikken.