Uitslagen

week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019

16/01 21:10 SKF MW1 - De Meeuwen MW1 22 - 22
16/01 19:00 DWS MW1 - De Meeuwen MW2 20 - 10
16/01 21:15 De Meeuwen MW3 - Elburg MW1 6 - 31

week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019

12/01 16:00 KVA 1 - De Meeuwen 1 26 - 27
12/01 14:40 KVA 2 - De Meeuwen 2 19 - 20
12/01 20:50 De Meeuwen 3 - DVO / Accountor 5 11 - 16
12/01 19:40 De Meeuwen 4 - Dindoa 3 13 - 16
12/01 16:10 Rood-Wit 3 - De Meeuwen 5 14 - 14
12/01 18:30 De Meeuwen A4 - MIA A3 23 - 11
12/01 17:10 De Meeuwen B1 - DOS '46 B1 14 - 35
12/01 16:00 De Meeuwen B2 - Spirit B1 2 - 17
12/01 14:15 Woudenberg B2 - De Meeuwen B3 21 - 6
12/01 15:00 De Meeuwen C1 - Fortissimo C1 14 - 6
12/01 14:00 De Meeuwen C2 - Groen Geel C2 8 - 6
12/01 12:00 Wit-Blauw / Green Organics C1 - De Meeuwen C3 7 - 4
12/01 12:00 DWS C1 - De Meeuwen C4 6 - 3
12/01 15:15 De Eemvogels C1 - De Meeuwen C5 5 - 4
12/01 13:00 De Meeuwen C6 - Spirit C4 5 - 5
12/01 13:30 Unitas / Perspectief D1 - De Meeuwen D1 5 - 19
12/01 11:00 DVO / Accountor D3 - De Meeuwen D2 9 - 14
12/01 12:00 De Meeuwen D4 - RDZ D2 17 - 1
12/01 11:00 De Meeuwen D5 - Exakwa D4 2 - 3
12/01 10:00 De Meeuwen E2 - Telstar E2 13 - 4
12/01 10:30 DVO / Accountor E4 - De Meeuwen E3 15 - 5
12/01 10:00 De Meeuwen E4 - Sparta E4 6 - 9
12/01 10:00 De Meeuwen E5 - Wageningen E5 6 - 4
12/01 09:00 De Meeuwen F1 - Huizen F1 25 - 1
12/01 09:00 De Meeuwen F2 - Sparta F2 13 - 7
12/01 12:00 MIA F3 - De Meeuwen F3 7 - 5
09/01 21:15 De Meeuwen MW2 - Soesterkwartier MW1 14 - 13
08/01 20:00 Sparta MW3 - De Meeuwen MW3 15 - 12

week 0 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019

05/01 19:15 De Meeuwen 1 - Unitas / Perspectief 1 -
05/01 18:00 De Meeuwen 2 - Unitas / Perspectief 2 -
05/01 13:05 De Meeuwen A3 - DOS Kampen / Veltman A2 12 - 8
05/01 14:00 Telstar A3 - De Meeuwen A4 7 - 14
05/01 12:00 De Meeuwen C3 - Dindoa C2 4 - 9
05/01 11:00 De Meeuwen C5 - Revival C1 7 - 1
05/01 10:00 De Meeuwen D3 - Exakwa D3 5 - 8
05/01 10:00 Sparta D3 - De Meeuwen D5 3 - 1
05/01 09:00 De Meeuwen E4 - Spirit E3 18 - 4
05/01 09:00 De Meeuwen F2 - Unitas / Perspectief F1 10 - 14
02/01 21:15 De Meeuwen MW1 - Nova MW1 16 - 10
03/01 21:15 De Meeuwen MW3 - Dindoa MW1 6 - 15

week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018

19/12 19:50 Reehorst '45 A1 - De Meeuwen A2 20 - 27
22/12 13:10 De Meeuwen A4 - DWS A1 13 - 6
22/12 12:05 De Meeuwen B3 - Revival B1 3 - 8
22/12 11:00 De Meeuwen C5 - ODIK C3 15 - 3
22/12 10:00 De Meeuwen C6 - DWS C2 3 - 10
22/12 09:00 De Meeuwen E2 - DOC E1 9 - 7
22/12 09:00 De Meeuwen F3 - Telstar F1 4 - 10
19/12 21:15 De Meeuwen MW2 - MIA MW1 10 - 14
18/12 21:30 Regio '72 MW1 - De Meeuwen MW3 16 - 4

week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018

15/12 20:05 Wit-Blauw / Green Organics 1 - De Meeuwen 1 22 - 17
15/12 18:45 Wit-Blauw / Green Organics 2 - De Meeuwen 2 9 - 17
15/12 18:25 De Meeuwen 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 3 16 - 18
15/12 19:40 De Meeuwen 4 - Sparta 2 22 - 13
15/12 17:05 AVO A2 - De Meeuwen A1 21 - 27
15/12 14:10 Rheko A1 - De Meeuwen A2 8 - 14
15/12 13:10 Hellas '63 A1 - De Meeuwen A3 13 - 12
15/12 17:05 De Meeuwen A4 - Spirit A3 8 - 10
15/12 15:35 AVO B1 - De Meeuwen B1 13 - 31
15/12 19:10 Telstar B1 - De Meeuwen B2 12 - 3
15/12 17:00 Telstar B2 - De Meeuwen B3 12 - 2
15/12 16:00 De Meeuwen C1 - ASVD | PV Systems C1 10 - 13
15/12 15:00 De Meeuwen C2 - Apollo C1 8 - 6
15/12 14:00 Oranje Zwart C1 - De Meeuwen C3 4 - 2
15/12 13:05 Spirit C2 - De Meeuwen C4 8 - 2
15/12 13:00 Dindoa C3 - De Meeuwen C5 4 - 5
15/12 14:00 De Meeuwen D1 - KVZ D1 26 - 3
15/12 13:00 De Meeuwen D2 - DKOD D1 7 - 7
15/12 13:00 Exakwa D3 - De Meeuwen D3 10 - 8
15/12 12:00 De Meeuwen D4 - Unitas / Perspectief D2 0 - 8
15/12 11:00 De Meeuwen D5 - Spirit D4 2 - 2
15/12 10:00 De Meeuwen E1 - DVO / Accountor E1 2 - 18
15/12 11:00 Unitas / Perspectief E4 - De Meeuwen E2 1 - 7
15/12 10:00 De Meeuwen E3 - SKF E3 11 - 2
15/12 10:00 Unitas / Perspectief E5 - De Meeuwen E4 10 - 13
15/12 09:00 De Meeuwen E5 - SKF E4 9 - 0
15/12 09:00 Sparta F2 - De Meeuwen F2 9 - 8
15/12 09:00 De Meeuwen F3 - Woudenberg F2 5 - 8
12/12 21:15 De Meeuwen MW1 - Tweemaal Zes MW2 22 - 14
12/12 20:00 Revival MW1 - De Meeuwen MW2 16 - 4

week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018

08/12 20:05 De Meeuwen 1 - Nova 1 25 - 21
08/12 18:45 De Meeuwen 2 - Meervogels / Física 2 22 - 21
08/12 17:50 Wageningen 5 - De Meeuwen 3 8 - 20
08/12 16:40 Wageningen 4 - De Meeuwen 4 17 - 16
08/12 18:20 Elburg 3 - De Meeuwen 5 11 - 13
08/12 17:10 De Meeuwen A1 - DOS '46 A2 21 - 16
08/12 15:45 De Meeuwen A2 - Antilopen / Lancyr Deelen A2 18 - 11
08/12 13:05 De Meeuwen A3 - Rood-Wit A2 12 - 8
08/12 11:00 DWS A1 - De Meeuwen A4 9 - 20
08/12 14:25 De Meeuwen B1 - Fiducia B1 22 - 15
08/12 12:00 De Meeuwen B2 - EKVA B1 8 - 9
08/12 12:10 KVZ C1 - De Meeuwen C1 12 - 20
08/12 13:00 DVO / Accountor C2 - De Meeuwen C2 9 - 4
08/12 11:00 De Meeuwen C6 - Telstar C2 0 - 10
08/12 10:00 DVO / Accountor D1 - De Meeuwen D1 10 - 9
08/12 14:25 Antilopen / Lancyr Deelen D2 - De Meeuwen D2 4 - 8
08/12 10:00 De Meeuwen D3 - Dindoa D2 11 - 7
08/12 11:00 Revival D1 - De Meeuwen D4 7 - 7
08/12 09:00 MIA D3 - De Meeuwen D5 6 - 2
08/12 09:00 Unitas / Perspectief E1 - De Meeuwen E1 22 - 7
08/12 09:00 De Meeuwen E2 - Sparta E2 7 - 8
08/12 10:00 Dindoa E3 - De Meeuwen E3 9 - 7
08/12 09:00 ODIK E4 - De Meeuwen E5 13 - 16
08/12 09:00 Dindoa F1 - De Meeuwen F1 2 - 10
08/12 09:00 De Meeuwen F2 - Spirit F1 10 - 15

week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018

01/12 20:30 DOS Kampen / Veltman 1 - De Meeuwen 1 21 - 30
01/12 19:10 DOS Kampen / Veltman 2 - De Meeuwen 2 11 - 21
01/12 20:50 De Meeuwen 3 - Dindoa 4 8 - 15
01/12 19:40 De Meeuwen 4 - Rigtersbleek / Cottus 2 15 - 14
01/12 19:30 Dindoa 7 - De Meeuwen 5 16 - 12
01/12 17:45 Wageningen A1 - De Meeuwen A1 23 - 27
01/12 18:30 De Meeuwen A3 - Spirit A2 15 - 8
01/12 15:10 De Meeuwen B1 - LDODK / Rinsma Fashion B1 23 - 16
01/12 14:15 Woudenberg B1 - De Meeuwen B2 25 - 6
01/12 15:00 MIA B2 - De Meeuwen B3 13 - 4
01/12 12:30 Unitas / Perspectief C1 - De Meeuwen C1 7 - 10
01/12 15:20 BEP C2 - De Meeuwen C2 3 - 14
01/12 17:30 De Meeuwen C3 - Elburg C2 7 - 4
01/12 16:30 De Meeuwen C4 - Antilopen / Lancyr Deelen C2 5 - 4
01/12 11:00 Revival C1 - De Meeuwen C5 6 - 5
01/12 11:15 SKF C4 - De Meeuwen C6 10 - 1
01/12 11:00 Dindoa D1 - De Meeuwen D1 6 - 8
01/12 14:00 De Meeuwen D2 - ODIK D1 5 - 8
01/12 13:00 De Meeuwen D3 - Regio '72 D1 12 - 13
01/12 12:00 De Meeuwen D4 - Dindoa D3 7 - 7
01/12 11:00 De Meeuwen D5 - Unitas / Perspectief D4 2 - 7
01/12 10:00 De Meeuwen E1 - Antilopen / Lancyr Deelen E1 1 - 15
01/12 10:00 Dindoa E2 - De Meeuwen E2 15 - 3
01/12 10:00 De Meeuwen E5 - Sparta E5 5 - 3
01/12 09:00 De Meeuwen F1 - MIA F1 6 - 9
01/12 09:00 De Meeuwen F3 - SKF F2 14 - 12
28/11 20:00 Spirit MW2 - De Meeuwen MW1 11 - 12
28/11 21:15 De Meeuwen MW2 - Spirit MW1 16 - 14

week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018

24/11 19:15 De Meeuwen 1 - SKF 1 20 - 16
24/11 17:55 De Meeuwen 2 - DVO / Accountor 4 27 - 13
24/11 17:30 Noviomagum 3 - De Meeuwen 3 26 - 19
24/11 14:30 Noviomagum 2 - De Meeuwen 4 31 - 22
24/11 20:45 De Meeuwen 5 - Wit-Blauw / Green Organics 4 10 - 13
24/11 16:20 De Meeuwen A1 - OVVO / De Kroon A1 27 - 19
24/11 15:00 De Meeuwen A2 - DVO / Accountor A3 21 - 12
24/11 18:00 Wageningen B1 - De Meeuwen B1 18 - 14
24/11 14:00 De Meeuwen B2 - MIA B1 11 - 15
24/11 13:00 De Meeuwen C1 - Drachten / van der Wiel C1 14 - 6
24/11 12:00 De Meeuwen C2 - Victum C1 13 - 9
24/11 11:00 DOS Kampen / Veltman C2 - De Meeuwen C3 4 - 8
24/11 16:10 SKF C3 - De Meeuwen C4 8 - 5
24/11 11:00 De Meeuwen C5 - Spirit C3 10 - 5
24/11 10:00 De Meeuwen D1 - Telstar D1 13 - 7
24/11 12:10 SKF D3 - De Meeuwen D2 2 - 9
24/11 11:00 Wit-Blauw / Green Organics D1 - De Meeuwen D3 7 - 9
24/11 10:00 SKF E1 - De Meeuwen E1 14 - 10
24/11 09:00 De Meeuwen E3 - ODIK E2 10 - 4
24/11 09:00 Sparta E4 - De Meeuwen E4 8 - 8
24/11 09:00 Spirit E5 - De Meeuwen E5 13 - 5
24/11 10:30 DVO / Accountor F1 - De Meeuwen F1 9 - 11
24/11 09:00 DOS Kampen / Veltman F1 - De Meeuwen F2 8 - 10
24/11 11:30 Tweemaal Zes F1 - De Meeuwen F3 7 - 9
21/11 21:15 De Meeuwen MW1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen MW1 20 - 5
21/11 19:00 ODIK MW1 - De Meeuwen MW2 18 - 9

week 46 : van dinsdag 13 november 2018 t/m maandag 19 november 2018

17/11 13:15 De Meeuwen B1 - DOS Kampen / Veltman B1 20 - 19
14/11 21:15 De Meeuwen MW3 - Apeldoorn MW1 9 - 19

Nieuws

12 jan 2019

Aftreden Jan van den Brink

09 jan 2019

Winnaars MAD’s oliebollenactie

05 jan 2019

Discozwemmen

Sponsors

20181029 Simpel
20181029 AH
VanPijlen
20181029 Wencop
Bos
Waaijenberg
20181029 Visgilde
GertVanBeek
20181029 Veluwe Optiek
20181029 Van Den Brink Aannemer
20181029 VDBS
VanDeKamp
VanDeBrug
20181029 Van Asselt Installatie
Valinta
59f825550e0e85de8b7942f1a8c9b4ea Sport Inn Topinntown (1)
20181029 Smink Horecagroothandel
20181029 Office Box
20181030 Logo De Roos
Rabo
20181029 Smakelijck
20181029 Schipper Mechanisatie
20181029 Brons Schilder
20181029 Ruitenberg
RFS
20181029 Royal Fashion
Roordink
T Rex
Plus
20181029 Pasman
20181029 Huifkar
20181029 Morelight
Bor
20181029 Lubbersen Accountant
20181029 Van De Mheen Grondwerken
Jp
20181029 Jecor Professioneel
Jansen
JacBongers
JVanDeKraats
20181029 Installatie Mark Posthouwer
InfraPlus
20181029 Inclusief Gresbo
20181029 Horesca Lieferink
20181029 Guliker
G&S
20181029 FIER Architecten
20181029 Hans Ernsten
20181029 Ekris
DeOntzorgerij
20181029 De Muur
20181029 De Lange Notaris
20181029 De Jong En Laan
20181029 Broekhuis
20181029 Boni
20181029 Bloembinderij Rooze
BBM
20181029 Knevel
Fuite
20181029 BenP Special Food
VanDeMheen
AlexTimmerman
Accnt
20181029 9292 Reisinfo
3medical

Om deze site goed te laten functioneren maken wij gebruik van cookies. Accepteer deze door op de knop "Accepteer cookies" te klikken.